Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik akik szeretik az alázást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik szeretik az alázást, ti milyen feladatokat adnátok egy sub csajnak?

Figyelt kérdés

2020. jan. 12. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Dugjon előttem egy pasival
2020. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Meztelenül, térden, lábán ülve kellene, hogy itthon várjon az ajtóban. Persze, úgy hogy főzött. Ha nem jó, nem csinálta meg akkor büntetés.

Szex előtt az előjáték fenekelés lenne. Csak úgy lennék hajlandó megdugni, ha már szépen pirosodik a feneke. :)

Kapna feladatokat a munkahelyére is. Lenne nap, hogy bugyi nélkül kellene dolgozni mennie vagy a wcben meg kellene ujjaznia magát és képekkel bizonyítani nekem.

Lennének néha szopató órái, hogy javuljon a technikája. Gyakorolná a mélytorkozást például. Ha nem megy elég mélyre vagy nem tudja ott tartani elég ideig, akkor pofon. :)

Ilyesmik. 28F

2020. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Na, pont az ilyen idióták miatt nem vallja be, aki szereti sem,mint a #2 es. Túlzás mindenben! Ez az fiúk, csak így tovább, így kell elriasztani mindenkit.
2020. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

#3 Termesztésen ez nem erőszak, ez egy játék egyenlő felek között, egy partneri viszonyon alapuló normális kapcsolatban, csak erre nem tértem ki, mert a kérdés nem erre irányult, ill. feltételeztem, hogy ez egyértelmű mindenkinek.

Ami neked túlzás nem feltétlen mindenkinek az. :)

Visszás dolog a saját ízlésünket megtenni normának, majd számon kérni másokon. Nem gondolod?

2020. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
#3 Én sub nő vagyok, és nekem kimondottan tetszett, amit leírt a 2-es.:-) (Foglalt vagyok).
2020. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

konyhaasztalon hason feküdve kellett várni meztelenül, hogy megdugjam


felnyalta a lecsöppent tejet a földről


arcra élvezés után úgy várta, hogy ne csöppögöjön, majd újra nekikezdtünk


előre megmondtam, milyen szettben várjon


filmet néztem, s mellettem feküdt, játszottam a puncijával, és nem mehetett el közben


42/F

2020. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Hogy mi lenne a vágyam és mi az amit meg is tennék az eltérő. Természetesen csak azt tenném meg, ami a nőnek is belefér. De mondjuk egy meztelen háremet szívesen tartanék otthon. Értelemszerűen ruhaviselés csak az engedélyemmel, otthon maximum valami szexi fehérnemű. Ha nem végzi el a feladatot otthon rendesen, akkor feneklés, illetve egyéb büntetések. Wc-re csak az én engedélyemmel, és pisilni is csak előttem. A punciba karika kerülne lakattal. Az ágyékára időnként szövegeket írnék lemoshatatlan filccel, például, hogy az én tulajdonom, illetve hogy milyen bűnei voltak. Nyakörv viselése szintén kötelező lenne, adott esetben büntetésként kikötve a kertben mint egy kutya. Naponta be kell mutatnia magát és elmondania, hogy mennyire alázatos kis szuka, és hogy mijét mire használhatnám. Ha elmegyünk valahova, úgy gyakran hordatnék vele kissé áttetsző ruhát fehérnemű nélkül.
2020. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Én is sub lány vagyok és jókat írtok. :)
2020. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Letérdelve szopatnám mint egy kis k@át, a copfjaiba kapaszkodva, nyalatnám vele a fenekem, térdemre fektetve elfenekelném, még piros nem lesz a popsi, majd kutyusban megdugnám jó keményen, a haját hátrahúzva. Majd pózváltás, hanyattfekve a lábai a nyakamban, durván megdugva, használva a punciját, úgy megdugva mint egy igazi kis ribbbbt, majd az arcára élveznék és a végén a hajába törölném a farkam. :)
2020. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Hanyatt fektetném és teljes súlyommal ránehezdve szétbasznám a torkát. A feladat: bírni! :)
2020. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!