Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha szórakozóhelyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha szórakozóhelyen ismeritek meg a pasit, akár fel is mentek hozzá?

Figyelt kérdés

2020. jan. 12. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2020. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem 🤷🏻‍♀️
2020. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ mennyire vagyok ittas, mennyire igènyes az illető, illetve mennyire nézne rám rossz szemmel az adott társaság, akivel szórakozni mentem..


Volt hogy megbántam hogy felmentem, mert eleinte jó ötletnek tűnt, de kiderült hogy jobb lett volna bulizni a többiekkel..

De volt már, hogy nagyon jól éreztem magam az illetővel és nem bántam egy percig sem. Szóval helyzete és embere válogatja.


((De csak azóta, mióta egyetemista vagyok, azért 18-19 évesen nem mertem volna felmenni idegenhez))

2020. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Soha nem mennék fel egy idegen lakására. És nem azért, mert kifogásom lenne valami kis szexkaland ellen.
2021. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!