Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha hüvelyi úton nincs orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hüvelyi úton nincs orgazmusom, análisan még lehet?

Figyelt kérdés

Ezt a tényt az a személy mondja, aki rá akar beszélni, de ebből kifolyólag szeretnék másokat is meghallgatni a dologról. Köszönöm, ha megosztotok személyes tapasztalatokat.

26/N



2020. jan. 13. 00:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

"az a személy mondja, aki rá akar beszélni"

Ennyi bőven elég is. Fenékbe akar durrantani, aztán legfeljebb majd ráfogja, hogy "hát pedig másnak szokott lenni".

2020. jan. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Sok eszed van neked is.....
2020. jan. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%

És közben nem röhögi el magát?

Óriási 😁

2020. jan. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

Baromira ki van zárva. Nagyobb esély van arra, hogy augusztusban havazzon, mint hogy te bármi élvezetet is kapj az análtól.

A f...szikád csak manipulálni akar, megjegyzem sikeresen.

2020. jan. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nyilván nekem is leesett, hogy miért mondja. De nem csak tőle hallottam már ilyet. Nem a barátom, nem vagyunk párkapcsolatban. Emberileg nem ismerem annyira.
2020. jan. 13. 01:30
 6/20 Lacc80 ***** válasza:
83%

Lehet anális orgazmusod még ettől. De az elég ritka. Sok nő nem szereti popsiba és nem véletlen. Nekem volt több partnerem is, aki popsiba elélvezett, de nem tudom van-e összefüggés. Lányok?

Mindenesetre ne ezért próbáld ki, hanem, mert akarod és izgat.

2020. jan. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok és nekem sem szokott lenni hüvelyi orgazmusom.

Anált konkrétan meg nem próbáltuk(következik) de az utóbbi időben az tűnt fel, hogy ha az ujját beteszi oda és közben izgatom a csiklóm hihetetlenül hamar és intenzívebben jelenik meg az orgazmus. Mióta erre rájöttem sosem marad el, számomra nagyon izgató. Lehet hasonló esetek miatt mondta az illető neked, de nem hiszem hogy mindenkénknél így működne .

2020. jan. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Igen lehet. Az anál ellenesek írkálnak ilyet! Sem matematikai, sem logikai összefüggés nincs. Én több csajjal is csináltam. Mindannyian élvezték, hamarabb és nagyobbat, mint punciba. Sőt, engem is csinált, már a csajom fenékbe, simán rásegítés nelkül elélvezek.

A legfontosabb, akard, kívánd és gyakorolj. Ha ezekből valamelyik nincs, neki se álljatok!.

2020. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
nagyobb rá az esély, hogyha velem teljesen idegenként simán szexelsz :D
2020. jan. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
na majd számolj be róla, hogy meglett-e:D
2020. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!