Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex hogyan legyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex hogyan legyen?

Figyelt kérdés

2 hete vagyunk együtt a barátnőmmel de mint megtudtam(barátnője ráírt a haveromra, hogy a csupaszat vagy a szőröset szeretem-e), hogy február 14-én le szeretne feküdni(úgy tervezzük, hogy elküldöm itthonról a szüleimet), mindketten szűzek vagyunk de nekem van némi tapasztalatom(2 petting) de egyiket sem szerettem és egyik sem volt szűz, ezért én most félek, hogy mi lesz

Én nem úgy terveztem, hogy akkor le fogunk feküdni, én úgy gondoltam, hogy majd egyszer csak jön nem pedig így, hogy megvan tervezve, +nekem van egy enyhe testképzavarom, részben a péniszem miatt is

Tudom, szánalmasnak hangzik de lenne valami tanácsotok?

18/F



2020. jan. 14. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha félsz, akkor ne csináld! Kommunikálni kellene a barátnőddel.
2020. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy nem leszek neki elég jó
2020. jan. 14. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tök aranyos, hogy pont akkor akar veled lefeküdni a csajod, de szüzen nm jó tervezgetni, főként a srác szemszögéből!

Nem így kell ezt, mert addig csak trenkolni fogod magad, és sajnos könnyen meglehet, hogy a nagy rákészülés miatt felsülsz, és még fel sem állni rendesen.

Ellenben ha nem vársz addig, hanem kialakitasz egy hasonló szitut, de kicsit spontánabban, akkor az már mindjárt más!

Én azt mondom, hogy ne várj addig, hanem történjen meg amikor épp megkívánjátok...

És ne legyen testképzavarod sem, mert a férfiak kb 70%-a elégedetlen valamilyen okból a kolbijával.

Ne stresszelj egyáltalán, és akkor jó lesz minden!


33/F

2020. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tanácsok:

- nem kell azt tervezgetni, jön amikor jön;

- ne legyen testkép zavarod, szeret a csaj vagy sem? mert ez többet számít;

- méret: 13-17 az átlag;

- NE görcsölj rá!!! Csak lazán természetesen ÉS figyelj a partneredre! Addig meg gyakoroljátok a pettinget :)

+1: használj gumit :) Vegyél egy olcsóbbat a boltban és próbáld ki először otthon hogy kell felvenni, helyesen használni ne akkor és ott kísérletezgess vele először.


Egészségetekre! Lehet az első nem lesz a csúcs, de utána belejöttök :)

2020. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jó végülis nem tudom miért parázok mert ezek közül mind nálam okéxd

A péniszemmel az a bajom, hogy ferde, nem pedig a mérete(17)

Gumit már próbáltam felvenni, azzal nem lesz gond

Láttuk már egymást fürdőruhában és nem zavarta a testalkatom(úgy tűnik, hogy csak nekem számít, hogy milyen alkatom vanxd)


De még mindig attól félek a legjobban, hogy elbénázom vagy, hogy nem fogja élvezni

2020. jan. 14. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem addig pettingeljetek és ha nem érzitek azt pont azon a napon, hogy készen vagytok rá, akkor ne akkor legyen, nincs abból semmi gond 🙂

Mindenképp nagyon figyelj rá, ez az egyik legfontosabb

Ha a megfelelő figyelem és az előjáték megvan, akkor már nem lehet elrontani 🙂



És célszerű egy sötét színű törölközőt magatok alá tenni, ha esetleg verezne a lány, akkor ne a fehér lepedo legyen véres

2020. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!