Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szexi ez a csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szexi ez a csaj?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



[link]



[link]


2020. jan. 14. 19:25
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
53%

Ott a pont az utolsónál. Szerintem is baromi szánalmas ez a 2-3 számmal kisebb fürdőruha, csak hogy minél jobban kint lehessenek a kannái....

Egy méretben ráillő fürdőruhában is simán tud valaki szexi lenni, de ez a magamutogatás nekem is iszonyat ízléstelen.

2020. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
68%
WOW, hát csini.
2020. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
24%

#10, #11

Normális méretű fürdőruhát nagyanyám is tud húzni. Megszokott, unalmas, az átlagosaknak van kitalálva, akik inkább rejtegetni próbálják magukat (vagy azért, mert nincs mit mutatniuk, vagy mert ha van is, félnek, hogy magamutogatónak címkézik őket). Ha egy nőnek a teste és az önbizalma is megvan ahhoz, hogy ne rendelje magát alá ennek, attól a legtöbb férfi teljesen megszédül.

2020. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó: Ha ilyen marha bevállalós, akkor miért nem monokinizik?:D Vagy vetkőzik full meztelenre? Ez igénytelen ál-szemérmesség. Húz fel ruhát, de minek?

Persze, tudom, mondják, hogy a kevesebb néha több, de ez nem az a kategória.

2020. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
43%

"Ha ilyen marha bevállalós, akkor miért nem monokinizik?:D Vagy vetkőzik full meztelenre? Ez igénytelen ál-szemérmesség. Húz fel ruhát, de minek?"

Ne tegyünk már úgy, hogy ha monokinizne vagy meztelenül mutatkozna, akkor nem kapná az igénytelen jelzőt. Meztelenre vetkőzni a nagyközönség előtt még sokkal olcsóbb húzás, mint három számmal kisebb ruhát húzni. Amúgy igen, a szexi ruhák izgalmasabbak, mint a full meztelenség. A pasid érdeklődésének fokozására sem az a legjobb tipp, hogy egyszerűen vetkőzz meztelenre, hanem hogy csábítsd el valami szexi szerkóban. Az álszemérem izgalmát nem szabad alábecsülni, a több száz évvel ezelőtti korok művészei is tisztában voltak vele.

2020. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
63%

Jó. Maradjunk annyiban, hogy nekem, nőként ez a 3 számmal kisebb ruha NEM szexi. Ahogy a tevepata sem szexi, pedig egy rakás férfinak bejön.

A szexi fehérnemű nekem nem itt kezdődik.

2020. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Így van, férfi szemmel általában a tevepata is nagyon szexi (a hangsúlyosan körvonalazódó nemi szerv erős hatással van az agyunk emlősállat részére - ki a fene gondolta volna).

Nem kell egyetértenünk, csak az "ebben mi a szexi" kérdésből kiindulva próbáltam egy kicsit világosabbá tenni a mechanizmust.

2020. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
A lejófiúzásért amúgy bocsi, visszaszívom. (de hát ha a heteroszexualitás kategóriában felteszik a kérdést, hogy szexi-e egy bizonyos nő, akkor én ismeretlenül férfi válaszadókat feltételezek)
2020. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes, hogy a nők meg a férfiak mennyire máshogy gondolkodnak:D


Számomra ez szexi:

[link]

[link]

[link]


Ez ízléstelen:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ez szexi:

[link]

[link]

[link]


Ez ízléstelen:

[link]

[link]

2020. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
51%
Műcsaj! Vekony testhez nincs ekkora tőgy!
2020. jan. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!