Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akit már nyalt ki egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit már nyalt ki egy másik lány, azoktól kérdem, jobban nyalnak a lányok mint a pasik?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Az én tapasztalatom az, hogy bevállalósabbak ;)
2020. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon sajnálom, de egy ilyen összehasonlitáshoz kb. az kellene, hogy 1 000 lány és 1 000 pasi nyalását össze tudja valaki hasonlitani. Jo kis statisztikai feladat!!!
2020. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Valtozo
2020. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Lehet hogy csak nekem volt szerencsém, de mindegyik lány jobban nyalt mint a pasik! Sokkal érzékibben!
2020. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Az én tapasztalatom is az, h jobban nyalnak a nők.

N/30

2020. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, hogy férfiként válaszolok, de muszáj! 😀

Az, hogy ki miként nyál, az nem nemfüggő dolog.

Általánosságban ha az ember szereti, kívánja, izgatja a dolog, az akkor is rá érez a technikára ha elsőre ügyetlen.

Általános tévhit, hogy a saját nemeddel jobb az orál, nekem pl mondta már bi csaj azt, hogy úgy nyalok mint egy nő, nem is értettem elsőre, aztán kiderül, hogy ez bók volt a részéről, mivel ő meginghatattlanul hit ebben, ami a kérdésben is szerepel.

Pedig ez csak arról szól, hogy nyilván egy bi, vagy leszbikus csaj kívánja a puncit, és élvezi/imádja, de nagyon sok férfi szintén ugyanígy van vele, és ugyanolyan jó tud lenni benne.


33/F

2020. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!