Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti többnyire melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti többnyire melyik csókot szeretitek? A nyelveset vagy a simát?

Figyelt kérdés

A baratom nagyon szereti a nyelveset és nekem pl. a masik valahigy jobban bejon, mert a nyelves olyan fura es ismeretlen még nekem. Szoval nálatom ez hogy van? Melyiket szeretitek jobban és miért?

18L



#jobb #sima #myelves
2020. jan. 15. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
A nyelves sokkal intimebb és erotikusabb. Annyi idős koromban, egy kis nyelvestől is rögtön álltam kökenényen, annyi is elég volt.
2020. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Én a sima szájrapuszit jobban szeretem.

Utálom amikor valaki nyomkodja a nyelvét a számba.

Kiveve dugas közben, akkor jó tud lenni néha.

F

2020. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Szituációtól függ...

Pl ha csak köszönök a csajomnak akkor szájra pussz, az ágyban az ember szenvedélyesebb, tehát én ott csókolózom, általában akarva akaratlanul erotikusan.


33/F

2020. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Jó partnerrel mindkettőt, az a fontos hogy meglegyen közben az összhang és "érezd" a másikat, az hogy nyelves-e v. sem már másodlagos. Ha csók közben nem "érzitek" egymást az viszont már gond...
2020. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Én lányként mondom, szerintem az a pasi, aki egy kicsit érzelmesebb típus, megtanult és jól is tud nyelvesen csókolni.


Nincs is annál jobb, amikor finoman játszotok egymás nyelvével.

Egy perc alatt fel lehet izgulni tőle, ha jól csinálják.

2020. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Igaza van az előttem lévőnek
2020. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Nyelveset. 32F
2020. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#5 akkor lehet nem csokolok jol? Mert amugy én vele csokoloztam legeloszor és ugymond tőle tanultam el, viszont még szokatlan... 😥
2020. jan. 15. 18:25
 9/14 morcosmedve44 ***** válasza:
66%
Szerintem az igazi csók az nyelves. A többi az csak puszi. Én legalábbis így gondolom. A jó csóknál nincs izgatóbb.
2020. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nyelves.

35F

2020. jan. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!