Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Kinek mi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Kinek mi volt a legdurvább, legperverzebb szexélménye?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Egy szállodában annyira belefeledkeztünk a dolgokba, hogy a biztonságiakat felküldték a hangok miatt

L

2020. jan. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Éppen 2 fiúval szexeltem egyszerre mikor a szüleim ránknyitottam.
2020. jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Egy éjszakát töltöttem három csajjal egy lakásban, a végére már nem tudtam, fiú vagyok vagy lány
2020. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Vad házibuliban 5 fiúval is lefeküdtem. 20L
2020. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

A gyerekem egyszer megkérdezte, hogy ő miért fekete bőrű és csík szemű, mikor én magyar vagyok. Mondtam neki, hogy örüljön, hogy nem ugat...


Amúgy az előttem lévő tagok azért kemények. Na? Ki tud nagyobb létszámú, de még hihető szexbulit beírni? :D

2020. jan. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

17 évesen két fiúnak oráloztam

19/l

2020. jan. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!