Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek nagyobb a farka az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nagyobb a farka az átlagosnál jobban élvezi a szexet?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az a logikus, ha nem, mert az idegvégződések nagyobb bőrfelületen oszlanak el.


Bár nem vagyok ennen szakember, lehet, hogy nagyobb bőrfelületen arányaiban ugyanainnyi, de abszolút értéken több idegvégződés van.


Azt többen osztották már meg különböző helyeken - férfiak is, nők is -, hogy a kisebb mell érzékenyebb a nők esetén.

2020. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Dehogy, ez tévhit!!

Először is szerencsésnek kell lenni és találkozni egy olyan lánnyal kinek bejön a nagy farok, aztán lehet élvezetről beszélni!!


Tapasztalat!


26F

2020. jan. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem! Sőt szerintem még kevésbbé is.. Legalább is nekem ez a tapasztalatom. A legtöbb lány ki se akarja próbálni mikor meglátja élőben, maximum egy orál de annyi és még azt se tudja mindenki rendesen csinálni a méret miatt..

Azt viszont el tudom képzelni, hogy a hosszan elnyújtott, mondjuk kézimunkát jobban élvezzük mert nagyobb a felület, több lehetőség van az izgatásra.

2020. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig jobban erzik. Mar csak azert is, mert jobban szoritja a huvely. Hozzateszem ez az en elmeletem. Nekem csak atlagos farkam van, de mivel voltam nagyon szuk puncis lannyal, es sokkal jobban ingerelt, ezert ezt gondolom.
2020. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos farkam van, de még így is sok olyan nő volt akinek fájt, szóval mindig röhögve olvasom ezeket a nagy farok nagy orgazmus kamu kommenteket. :D
2020. jan. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Abba is gondoljatok bele, hogy extrém méretű farokkal nem tudsz ám akármit csinálni, nem tudod sokszor tövig benyomni, vagy egyáltalán nem, és nem tudod a saját ritmusodban, akármilyen pózban csinálni... szóval eléggé zavaró is tud lenni.
2020. jan. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akinek nagyobb a szája annak jobban ízlik az étel? A partnertől függ mennyire élvezed a szexet nem a farkad méretétől!
2020. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hàt nekem àtlagos méretü, de egy volt baràtnöm nagyon elégedett volt vele, azt mondta szàmàra pont ideàlis méretü. Az elözö baràtjànak àllìtòlag hatalmas volt, mondtam is neki, hogy biztos milyen jò lehetett, de azt mondta, hogy nem, idézem, "nem nagy élmény egy nönek minden egyes alkalommal ùjraélni élete elsö együttlétét." Ezt a nök talàn jobban értik, de szerintem az sem volt jò élmény neki.

Mindenesetre nekünk férfiaknak az élvezet fele kb a tudatunkbòl abbòl származik, ahogy a nö élvez, ha szenved, az elég lohasztò lehet, ezért nem irigylem azokat a férfitàrsaim, akik nyàrsra húzott fejü nökkel szexelnek.

2020. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, bár nekem szerintem átlagos van

20F

2020. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hàt nekem àtlagos méretü, de egy volt baràtnöm nagyon elégedett volt vele, azt mondta szàmàra pont ideàlis méretü. Az elözö baràtjànak àllìtòlag hatalmas volt, mondtam is neki, hogy biztos milyen jò lehetett, de azt mondta, hogy nem, idézem, "nem nagy élmény egy nönek minden egyes alkalommal ùjraélni élete elsö együttlétét." Ezt a nök talàn jobban értik, de szerintem az sem volt jò élmény neki.

Mindenesetre nekünk férfiaknak az élvezet kb fele a tudatunkbòl abbòl származik, ahogy a nö élvez, és ha szenved a nö, az elég lohasztò lehet. Ezért nem irigylem azokat a férfitàrsaim, akik nyàrsra húzott fejü nökkel szexelnek.

Szóval, ha ez így van, akkor normál mérettel jobban élvezzük a szexet. De megcàfolhatnak a hölgyek, ha ök mást tapasztaltak.

36f

2020. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!