Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha olyan nővel szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan nővel szeretnék összejönni akinek a pasija elég nagy szerszámmal rendelkezett, attól még élvezni fogja velem is a szexet? :D

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés :D

Egyébként 21cm és 15



2020. jan. 16. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
még mindig nem a mérettől függ, hanem hogy ügyesen használod-e. 15 az teljesen jó
2020. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem méret függő hogy élvezi e a szexet vagy sem. Attól hogy neki 21cm farka volt még lehet hogy nem volt vele jó a szex, mert mondjunk fájdalmas volt.
2020. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Huzatot fog kapni a pöcörőd.
2020. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha jól használod akkor élvezni fogja. Nem a méret számít, hanem a gazdája és hogyan használja.
2020. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a bölcs válasz erre az, hogy majd elválik. Arra azért ne vegyünk mérget, hogy valaki úgy van huzamosabb ideig egy párkapcsolatban, hogy fáj neki a szex a partnere nagy mérete miatt. Én ezzel nem feltétlen áltatnám magam meg a kérdezőt. Szóval induljunk ki inkább abból, hogy jó volt neki a szex a nagyfarkú pasijával, mert

a., összeillettek méretileg;

b., ügyesen megoldotta a farok gazdája meg a csaj, hogy jó legyen a dugás.


Ha az a., eset, akkor szerintem nagyobb eséllyel lehet probléma. Mert ha ők anatómiailag összeillettek, lehet, hogy ti nem fogtok. Persze van olyan punci, ami hibátlanul tud élvezni egy 15 meg egy 21 centis farkat is, mert mondjuk a gazdája foglalkozik az altesti izomzatával, és a puncija mindig idomul a partner adottságaihoz.


De akár a., akár b., még mindig ott van a lehetőséged, hogy vonzerőddel, sármoddal, odafigyeléseddel, technikáddal ugyanolyan orgazmusban részesítsd a csajt, mintha 21 centis farkad lenne. A nőknél ugyanis leginkább fejben dől el a szex, az, hogy milyennek és mekkorának ÉREZNEK egy szerszámot. Hidd el, ez merő pszichológia! Ha férfinek és jó szeretőnek bizonyulsz, a farkad is jónak (sőt nagynak) fogják tartani. Az agyuk a legnagyobb nemi szervük.

2020. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokkal fontosabb a vastagság, mint a hosszúság (persze ha extrém rövid,akkor nyilván számít a hosszúság is). Nekem is 15cm hosszú, cserébe viszont vastag. A jelenlegi párom az első együttlétünkkor közölte, hogy szoknia kell a méretemet a vastagsága miatt, de ettől függetlenül nagyon is élvezte. Meg van veszve a farkamért azóta is.
2020. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Most látom az 5-ös is 73%-os :D De nem egy személyek vagyunk. :)
2020. ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!