Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés volt amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt amikor először megcsaltad a párod? Nem volt bűntudatod? Nemet és kort is légyszi

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 12:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

64%-os szüzike, takarodjál már a szexualitás kategóriából, azt sem tudod mi az.

Attól senki nem lesz előrébb hogy minden kérdés alatt szidod a válaszolókat. Haszontalanok a válaszaid.

2020. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
te vagy a haszontalan !
2020. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Juj, most nagyon megkaptam a magamét! 😂

Látom, agyilag is egy kisgyerek szintjén vagy, kb oviban vágtunk vissza a "te vagy az és nem én" típusú válaszokkal.

2020. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12%
Te vagy jó?!
2020. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
volt bűntudat. igyekeztem elfelejteni a dolgot és úgy gondolni rá, hogy meg sem történt. 30 voltam akkor. F
2020. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%

Nem volt mert, ő kezdte :P

31F

2020. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt néhány párom, de az aktuális párom sosem csaltam meg. Szerettem mindig tiszta viszonyokat teremteni magam körül.

F66.

A párom N62.

2020. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt jó.

Fesztiválon voltam az akkori barátnőm nélkül, kicsit megszaladt az este, én pedig sajnos találkoztam egy olyan nővel az egyik stage előtt, aki pontosan úgy nézett ki, úgy beszélt, úgy mozgott, legalábbis akkor úgy láttam, mint a számomra tökéletes nő.

Szexeltünk, és a szex nagyon-nagyon jó volt. Csakhogy amint vége lett, belém nyilallt a felismerés, hogy ezt nagyon elk*rtam.


Sajnos volt egy haverom akinek nagyon tetszett a barátnőm, és ő bizony hamarabb elmondta neki mint ahogyan én elmondhattam volna. Nem lett instant szakítás, de a bizalom annyira megcsappant, hogy idővel mégis az lett belőle. Nem csak ez volt az oka, meg utána vissza is kaptam, de ez indította el a romlást. Megfogadtam hogy ilyen nem lesz soha többet. 24f

2020. jan. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
67%

isteni mert jó volt a nő


Amúgy elhanyagoltak és így teljesen jogosnak érzem a pótlást.

35F

2020. jan. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!