Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kassán az utcán nappal vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kassán az utcán nappal vannak örömlányok?

Figyelt kérdés
Decemberben voltam Kassán és amikor a belváros szélére kisétáltam az egyik utcasarkon egy jó csaj áĺlt.Úgy tűnt mintha prosti lenne és kuncsaftra vár. Aztán félóra múlva amikor mrntem visszsa akkor is ott állt.Prosti lehetett?Vagy Kassán nem szoktak így állni prostik?
2020. jan. 19. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy lehet, hogy egy srácra vagy a barátnőjére várt.

Szegény lányok, nők. Ha már kint várakoznak az utcán, akkor máris prostinak nézik őket 😂😂😂

2020. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugorj el Tőketerebesre, csak előtte válts egy éves bérletet a bőr és nemibeteg gondozóba.
2020. jan. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Melyik nagyvárosban nincsenek akár nappal is prostik? Mondjuk ettől még ne nézz annak minden lányt aki az utcán várakozik valamiért. A prostikat elég könnyen fel fogod ismerni... fel-alá korzóznak, ha rájuk nézel akkor köszönnek és megszólítanak, hogy "üzlet?" :D

Egyébként meg lelked rajta ha utcaival/útszélivel/aluljáróssal mész el, mondjuk én komplett vegyvédelmi felszerelés nélkül nem tenném.

2020. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!