Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha a párom sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom sokkal kevesebbszer kívánja a szexet? L

Figyelt kérdés

Létezik valami, ami fokozza a libidót? Szerintem a külsőmmel nincsen gond, van rajtam pár plusz kiló, de így ismert meg és mindig mondja mennyire tetszem neki és szép vagyok. És azért igyekszem szexin is öltözködni, sokszor van rajtam csipkés fehérnemű, selyem köntös, tanga stb. Megnéz, mosolyog, esetleg megfogdos kicsit de nem veti rám magát.. Már esténként is sokszor én mászok rá hogy legyen valami. Heti 1-2 szex van. Én szinte naponta igényelném, de mivel nem együtt élünk, így mikor találkozunk akkor akarnék minél többet:D ha nem is szex, de legalább mikor otthon vagyunk és filmezünk/főzünk stb tegye be egy kicsit, incselkedjen velem, nyomja le a fejem h leszophassam meg hasonlók. De ő csak szexre hajlandó, ezekben nincs benne, nem is látok érdeklődést ilyesmikre nála, és csak akkor szexelünk ha már a hálóban vagyunk alvásra készülődve. Máshol más időpontban soha.. Nem egy prűd pasi igazából, domináns típus is, de már lassan azt hiszem én nem vagyok elég jó/kívánatos neki:/

Mikor kérdeztem neki mennyi az ideális szexmennyiség azt mondta heti 6... hát..a gyakorlatban nagyon nem ezt látom, nem értem.

Mit tudnék tenni szerintetek? Nem szeretnék beletörődni a dologba


2020. jan. 19. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Masztizz elötte, hogy lássa szexelhetnéked van!

Csináltad már? Hogy reagált?

2020. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem használ semmi. Én elfogadtam ilyennek az enyémet , úgyhogy szeretőt tartok.

Sz@r ügy , de ez van.

2020. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik ami fokozza a libidót a tesztoszteron. Csak annak meg rengeteg a mellékhatása és ha leáll vele még kevesebb lesz neki a libidója. Ja és orvos se írja fel neki ha nincs egészségügyi baja.
2020. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ha azt mondta hogy neki heti 6 és amikor együtt vagytok akkor alig van valami, akkor azért elgondolkodnék rajta, hogy akkor most mi van ?

Ha meg így incselkedsz és nincs reakció akkor még jobban el kellene gondolkodnod, hogy biztos te vagy az egyetlen?

Lehet rosszul gondol, de nem biztos.

2020. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És le szoktad csak úgy szopni?
2020. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a párod, és te?
2020. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pont igy vagyok, csak fordított helyzetben. En a ferfi csinálhatok bármit, csak este az ágyban es ha csak ő is akarja. Semmi vadulas, fantázia megélés. A heti egy sincs meg. Szóval vannak ilyen alkatú emberek. Én jobb ötlet hijján magam oldom meg, ha feszít a vágy.
2020. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem egyeztek szexuálisan. Olyant keress, aki legalább annyira szeretné mint te. Én is minden nap szexelnék, ha volna kivel.
2020. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. dugj másokkal is!

2. válts partnert!

3. fogd vissza magad! esetleg masztizz mellette!

2020. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondoltál már az édeshármasra(2 pasi 1 nő felállas)?

A szeretős opciót meg már említette elöttem valaki. Azthiszem nem nagyon más lehetőség...

2020. jan. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!