Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak fenntartásaitok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak fenntartásaitok egy roma fiuval szemben?

Figyelt kérdés
Csak fehér emberrel ismerkedtek ?
2020. jan. 20. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem nem kéne roma.
2020. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A stílussal van gond vagy a bőrszínnel?

Arra gondolok h vannak akik egyaltalan nem ugy viselkednek es nem olyan a stilusuk sem de a bőrszíne az olyan

2020. jan. 20. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha normális kinézetű az roma fiú és mellé normálisan beszél, viselkedik, jószívű, segítőkész stb. akkor tök mindegy, hogy roma vagy nem roma.
2020. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést olvasva, már azon gondolkoztam, hogy megvan-e pénztárcám.
2020. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak. lehet lehúzni a kommentért, de a legtöbb az nem roma hanem cigány. Nem akarnak normálisan viselkedni, beilleszkedni, putri, nem akarnak dolgozni, a legtöbbnél a mocskos stilus és a nagy pofa, nagyon soknál az ápolatlanság, megy a segélyért mert nem akar pénzt keresni mint a normális ember, meglopnak, megvernek mert falkába nagy a pofájuk és bátrak. Fiúk vagy lányok tök mindegy. Rasszistábbak mint a magyar ember mert minket csak parasztnak néznek akikből a segélyt látják, és akiket utálnak mert ők a rajok stb... Tudom, todom. Lehet hurrogni de ne érdekel, tapasztalatból mondom. Munkám miatt a magyar települések közel 70%-ban jártam már és az évek folyamán sok ezer emberrel kerültem kapcsolatba, és sajnos látom hallom mi a helyzet.

Meg vannak a normális módos, munkás rendes cigány emberek. Ezekből a legtöbb szégyenli is a "népét" de akkor is be kell látni, hogy 1 másik, különböző kultúra, más életmód, életstilus és ezek a cigány srácok álltalában cigánylányokkal is kezdenek. a legtöbb.

2020. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő, teljes mertékben igazat adok neked!

Én személyszerint igy vagyok ezzel...

2020. jan. 20. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Eddig egy roma pasit se láttam aki jóképű lett volna. Nem jönnek be, se stílusilag se sehogyan.

Taszító ahogy hangoskodnak, menőznek, pénzről beszélnek.

2020. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerkednek roma pasival.
2020. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!