Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgatja annyira a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgatja annyira a pasikat a vörös szőrzet, haj egy lányon?

Figyelt kérdés
Én is személy szerint teljesen vörös vagyok, ahol csak lehet, még a szemöldököm is vöröses-barnás. Azt vettem észre, hogy egy csomó pasi "meg van bolondulva" érte. Volt olyan eset hogy egy buliban a pasi csak azért választott engem egy másik csaj helyett mert én vörös voltam, ő meg barna. Több pasi ismerősöm is mondja hogy mennyire dögös hogy vörös vagyok meg stb.. Nem dicsekedni akarok, csak egy kicsit leírni a helyzetet. Én viszont a mai napig nem értem, hogy miért vannak annyira meghalva a pasik(tisztelet a kivételnek) a vörös lányoktól. Sokan mondják hogy azért mert én természetesen vagyok ilyen, nem festetek meg semmi, ebből pedig kevés lány van. Ti mit gondoltok?
2020. jan. 20. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit írtál. Mivel valóban kevesen vagytok és ez ritkaságba megy. Én is kíváncsi lennék egy ilyen nő szőrzetére, aki természetes vörös.
2020. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ritkaság szerintem is ami a lényeg. Mondjuk ha két egyforma lány van akkor lehetsz előnyben de ha te csúnyácska lennél akkor hidd el senki le se szarná, hogy vörös vagy. Ez csak egy plusz ami érdekesé, egyedivé tesz.
2020. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon kíváncsi lennék én is rád komolyan🙂
2020. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak akkor tetszik a vörös, ha természetes. Egyébként szerintem nagyon erőltetett, és általában 40-es 50-es nőknél jellemző, hogy így akarnak kitűnni, dögösnek látszani. Nekem ez inkább közönséges hatást kelt.

F28

2020. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem csak az lehet a lényeg, hogy vörös vagy. Eleve az is tud izgató lenni, de ha egy szép arc és egy átlagos vagy jobb test párosul a természetes vörössel attól én is beindulok, de a hangsúly nálam akkor is a haj+ szép arc kombón van.
2020. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért izgató, mert különleges, ritka, emellett a színe is tetszetős. És ha még alul is az vagy... :9
2020. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ahol rozsdás a tető ott nedves a pince!!! :)
2020. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon szépek a vörös csajok.

A barátnőmmel is azért jöttem össze , ezt láttam meg először. Persze hogy hosszabb ideje együtt vagyunk, ahhoz nagyon sok minden más is kell, de ez egy nagyon nagy pluszt ad. De ez neki is egy áldás mert a karján például nem is látszik, ott inkább szőke pihe és nem kell neki sehol szőrteleníteni.

2020. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ami ritka de nem taszító;azt általában szêpnek találjuk. Ha még ez a dolog feltünő is:rajongunk érte.

Ami a vörös hajat a szexxel összefüggésbe hozza;az a történelem.

Az ókori görögök valamilyen babonából jobb szexuális képességűnek tartották a vörös hajúakat. Erre ráerősített a középkorban,és a kora újkorban az a tény,hogy a független luxusprostituáltak többnyire zsidó származásúak voltak. Ismert tény,hogy ezen népcsoport tagjai ha nem (az európai ízlésnek kevésbé megfelelő keleties vonásokat viselnek) főként vörös hajúak.

2020. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A magyarokat azért izgatja mert itt ritka. Nagy Britanniában meg szinte lenézik a vöröseket, mert annyira sok van. Ginger a gúnynevük, és szinte undorral köpik a szót, hogy ginger.
2020. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!