Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek kórházban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek kórházban?

Figyelt kérdés
1989-ben,januártól áprilisig voltam a Harkányi gyógyfürdő kórházban.Két ápolónővel és egy takarítónővel,az egyik ápolónő férjezett fiatalasszony volt.:)
2020. jan. 21. 09:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem, de azt nagyon ajánlgatták, hogy megfürdetnek, meg segítenek öltözni, pedig állítottam mindig, hogy megy egyedül is.
2020. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem
2020. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem, pedig menő lett volna, csak angolul kellett volna beszélni és zavart volna a stáb.
2020. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Szépet álmodtál Kisfiam.
2020. jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Szerinted mivel ütik el az ügyelet unalmas óráiban az időt? :) Na nem mindenki, de elég sokan.

Ergo ha eü. dolgozó vagy, akkor nagy valószínűséggel már kollégáddal affér, ha viszont betegként vagy kórházban akkor meg mindenen jár az agyad csak a szexen nem.

2020. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ápoló vagyok, de mindenen jár az agyunk csak épp a szexen nem. Minden bizonnyal majd felizgulunk egy olyan közegben ahol pelenkázni, katéterezni, meg ilyeneket kell csinálni. Hagyjuk már. És a sok panaszkodós beteg mellett hidd el senkinek nincs hangulata szexelni, főleg nem egy beteggel. Szóval szép mese volt 😂
2020. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én már párszor igen
2020. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%

6os óóó ne hazzudozz már 😄

Jo lehet te ronda vagy, vagy kövér.

Meg persze nem egy vén pelenkást pippantotok le...

En mar szinte sportot üzök belöle. Nincs bajom de megoldom hogy bent aludjak havi legalabb 2szer. Este ha jön az apolo azt mondom valami baj van a "szerszammal" megkerdezi mi, megmutatom neki hogy áll. Megkérdezem ez merevedesi zavar lenne... szivesen pipaznak mondhatom

2020. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 te is sok poreszt nézel. #6 pedig szereti a szedret és a málnát is.
2020. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a 6os úgy cumizik mint a torkosborz, alig várja azt esti órákat, csak úgy ugrál a páciensek farkára, nyeli a s permát mint kacsa a nokedlit
2020. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!