Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan pasi, akinek nagymel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, akinek nagymellű barátnője van, de vágyik arra, hogy kismellűvel szexeljen?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan,akit felizgat ez?

2020. jan. 21. 17:33
1 2 3
 21/21 Synesztro ***** válasza:
31/F megsúgom neked, a legjobb gyerekkori haverom csak azért jött össze a mostani párjával, mert el volt alélva a hölgy kebelméreteitől. Egy strandon találkoztak. Azóta is együtt vannak ugyan, de mikor eljön hozzánk, nos legyen elég annyi, hogy mi r...hadtul nem vagyunk prűdek, ezért a csajom simán elmegy meztelenül fürdeni előtte is. Szegénynek majd kiesik a szeme. Ilyenkor keményen ki is röhögöm, azonban múlt nap épp bevallotta, mikor nálunk volt, és erről (is) beszélgettünk, hogy az évek alatt már kiábrándult a csaj cickóiból, mert hiába hatalmas, a méretei miatt, nem dekoratív, illetve a csaj egy csomót panaszkodik rá, hogy fáj neki stb. és ez már az agyára megy. Ellenben pl. a csajomé, épp tenyérbe illős, szinte már már "tökéletesen" formás, és be kell vallja, mostanában az ilyen nők jobban felizgatják a fantáziáját, még ruhában is, mint a csaja XL mérete ruha nélkül. Megjegyzem én is nagyobb mellűről váltottam a mostanira, és nekem is jobban tetszik, pláne, hogy az exemet azóta rendesen lelakták, és már a köldökéig lóg neki:S.
2020. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!