Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvezek nagyobbat, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezek nagyobbat, ha ujjazom a popsim?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból, de azért kicsit félve kipróbáltam, hogy milyen, ha izgatom ott hátul magam... Sok oldalon azt olvasom, hogy a nők nem szeretik magukat ott ujjazni, meg azt sem, ha a partnerük csinálja. De nekem pont az ellenkezője volt, és ekkorát még sosem élveztem, mint most. Meg olyan más volt, de jó értelemben.
2020. jan. 21. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, csak az újdonság varázsa. F
2020. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:

Te vagy a kisebbség, ebből a szempontból, ennyi az egész.

Az oka, valószínűleg egy jól eltalált idegi terület.

2020. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem mindenki egyforma, ez pont olyan mint hogy van aki élvezi ha a csikló simogatás közben ujjazza/vibrizi is magát más meg nem. Az anál is ilyen, van akinek nem tetszik - másnak meg igen :)
2020. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Én imádom a popószexet. Van , aki meg attól rosszul van, ha hozzáérnek. Nem vagyunk egyformák.
2020. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!