Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit rontunk el, mikor a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontunk el, mikor a párom ki akar elégíteni?

Figyelt kérdés
A barátommal már egy ideje együtt vagyunk. Szép lassan haladtunk afelé, hogy először lefeküdjünk egymással, mindkettőnknek új volt a dolog. Idővel egyre merészebb dolgokat próbáltunk ki, nekem bejönnek a vadulósabb dolgok az ágyban. Mindeközben teljesen visszafogott, inkább felenkebb valaki vagyok. A barátom ne tud sajnos kielégíteni az ágyban. Sem ujjal, sem nyelvvel, sem szex-szel, és még vibrátorral sem. Sehogy sem. Azt hittem, a vibrátor okozza majd az áttörést, az volt az legutóbbi kísérletünk. Otthon simán sikerül magamnak, akár a kezemmel is, a vibrátorral meg csak percekre van szükségem. A barátommal már sokszor jutottam majdnem-majdnem a csúcsra, de hiába irányítottam arra, és úgy ahogy jól esett, a végkifejlett végül mindig elmaradt. Pedig ő kitartóan próbálkozott

2020. jan. 23. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz kellőképpen ellazulni.

Miattad, miatta...

2020. jan. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozzatok mindennel amivel csak lehet. Másfajta szögekkel, akár furcsákkal is. Próbáljatok ki többfajta eszközt is. Én is ilyen helyzetben vagyok, csak a másik oldalon, de nem adom fel, előbb utóbb csak összejön.
2020. jan. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem is fog menni, ha erőszakosan akarjátok az ellazulást.

Szerintem benned van a hiba, a barátod meg görcsösen akarja mert szinte kötelezed rá.

2020. jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3-as nem mondhat hülyeségeket. Amúgy, próbáljon veled keményebben bánni, akár ujjazás közben is, beszéljen hozzád ha az izgat, ilyenek.
2020. jan. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a kellő ellazulás nincs meg részedről, illetve lehet, hogy részéről. Mivel gondolom te is arra vársz, hogy meglegyen a saját örömöd, s gőzerővel koncentrálsz rá. Ez nem jó. Csak állj úgy hozzá, hogy megint egy jót szeretkeztek és, hogy élvezed. Illetve beszélgess vele, mert lehet benne is van egyfajta feszültség, hogy nem képes kielégíteni. Ez (és szerintem minden férfitársam nevében kijelenthetem) a férfiaknál nagyon fájó pont, úgy érezzük ilyenkor, hogy nem vagyunk jók az ágyban, alul teljesítünk. Ilyenkor általában a mindkét fél feszült és vár és vár a csodára. Ha a párod gőzerővel próbálkozik, akkor lehet ráterhelődik a finomabb ujj, nyelv mozdulatokra a feszültsége. Így nem lesz annyira érzéki, nem tudja úgy csinálni, ahogy szeretné. Illetve vannak köztetek olyan hölgyek is, akik nehezebben érnek el a csúcsra.

Én bevallom őszintén szeretkezés közben önző vagyok, így szex közben sosem okoztam, talán csak két lánynak orgazmust. Aztán jött a párom, akit szintén nehéz volt a csúcsra juttatnom, nyelvvel, ujjal sikerült, de szeretkezés közben a nemiszervemmel lehetetlen voltam őt a csúcsra, vagy a csúcshoz közeli élményhez vezetni. Aztán a párom elkezdett olvasni, közben járt a pszichológia szakra és kitalált egy okos dolgot.

A következő alkalommal orgazmusa lett, s ennek nagyon megörültem, hogy szeretkezés közben ezt eltudtam érni. S utána egyfolytában elérte a csúcsot, majd rá egy hónapra közölte, hogy a legeslegelső alkalommal színlelte. Viszont én ettől elhittem, hogy képes vagyok őt kielégíteni, szóval utána már ténylegesen eljuttattam a csúcsra.

Próbálkozzatok és remélem mindketten élvezni fogjátok az együttlétet.

2020. jan. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors és okos válaszokat! Tudom már rengeteg ilyen kérdés volt a gyakorikérdéseken a témában, de nem kaptam eddig választ a saját problémámra. Az utolsó módszere szuper, bár nem vagyok egy színész alkat :D Próbálkozunk tovább mindenesetre. Valószínűleg az a baj, hogy ktulsagosan rá vagyok görcsölve, hogy sikerüljön pont azért, mert mindenhol azt olvasom, hogy ez a férfinak nagyon fájó pont, és alulteljesítőnek érzi magát, apedig ő, szegény, mindent megpróbál.
2020. jan. 23. 09:11
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

#5-ös vagyok.

Ha a színészkedés nem erősséged, akkor csak próbáld meg felidézni az előző orgazmusod élményeit és próbálj abból visszaadni valamennyit. Jól fog neki esni, és utána biztos sokkal jobban fog teljesíteni. Viszont fontos, hogy akkor se legyen nagyok az elvárásaid felé. Szóval, ha megjátszod magad és a következő alkalommal nem lesz rögtön orgazmusod, ne legyél végtelenül csalódott. Ne várj semmit, csak élj a pillanatnak. Az is nagy erőt ad majd a párodnak, hogy visszaemlékszik arra, hogy "jé már egyszer sikerült, akkor nem baj, hogy most nem jött össze, a következőnél menni fog"

FONTOS még az is, hogy csak akkor kezd el színlelni, amikor tényleg jól csinál valamit. Még akkor is, ha korábban abbahagyja, mondd neki, hogy csinálja még és akkor dobd be az Oscar-díjas jelenetet. :)

Néha nekünk férfiaknak kell egy kis ilyen segítség, hogy jobbak lehessünk.

2020. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 érdeklődő35 ***** válasza:

Lehetséges, hogy a kezed, és a vibri erősségét nem közelíti meg, amit ő tud adni.

Ha neki nincs ellenére vonjátokbe a játék szered.

2020. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Túlságosan rágörcsölsz, nem kell hajtani az orgazmust, csak lazulj el és jön az magától. Dobj be egy pocokvizet és élvezd :)
2020. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Igazából minden, ami praktikusan előrébb viheti ügyeteket, már elhangzott.

Csak megerősíteni tudom, amit 5-ös is elmondott...

Legfeljebb annyit tennék hozzá...

Mikor legközelebb együtt lesztek, na akkor tedd pontosan az ellenkezőjét, mint amit eddig tettél. NE is akarj kielégülni. Ne is gondolj rá. Csak érezd, élvezd a simogatását, s mindent, amit eddig is műveltetek ilyenkor. De NE AKARD a kielégülést. NE AKARJ SEMMIT! Érted?


Csak hagyd, hogy játszadozzon veled, hogy arra tévedjen bármely testrésze, amerre csak akar. És NE magadra figyelj... hanem csak élvezd a közelségét, ahogyan a teste melegsége átsüti selymes bőröd minden porcikáját. És, ha olyasmit éreznél közben... amit még azelőtt sohase éreztél... azzal se törődj. Csak hagyd Őt, had kísérletezzen, játsszon rajtad-veled. Eközben...amikor Ő azt tapasztalja, hogy már NEM GÖRCSÖLSZ... hogy már nincs meg benned a nagy akarás... (nincs elvárás!) Ő maga is el fog lazulni. És olyan ötletei is juthatnak eszébe, mely eddig talán még soha. Igazából az elvárást cseréld le elfogadásra! Ez a titok nyitja.


Így tehát Te egyre ellazulva...hangolod őt jó irányba, s ez persze visszahat rád, tehát egymást hangoljátok... mint ahogyan a természetben ez így ideális. Ami egyfajta pozitív visszacsatolás számodra, majd számára, megint számodra... számára... ésígytovább, oda-vissza működik, amíg annyira be nem gerjedtek, mint a rádiókészülékben a rezgőkör, amely pozitív visszacsatolásba van kötve. És a vég

Ilyen az emberek, párok élete egyébként is. Hangoljuk egymást... csak az nem mindegy, hogy milyen irányba. Nézd... ha eddig nem működött valami úgy... akkor működnie kell ellenkezőképpen. Ez a természet törvénye.


És gyakorlás, kitartás, türelem... sok türelem, ellazulás és idő kell hozzá.

Beszélni sem 1 hónap alatt tanultál meg. Szobatiszta sem 1 hónap után lettél. Sok gyakorlás van mögötte, még ha te magad nem is emlékszel mindezekre...


Az ERŐ legyen Veled!

2020. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!