Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, ha a nőtök hízna 20-30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha a nőtök hízna 20-30 kilót már nem kívánnátok?

Figyelt kérdés

2020. jan. 23. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Egyáltálán nme é n a vékony csajokat szeretm és teljesen igaza van Norbi haveromnak... le lehet pontozni, de ezt csak olyan félkegyelmű, tudatlan, szövegértésből nem jeleskedő, mindent félre értő egyén fogja megtenni, akinek fáj az igazság.
2020. jan. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem! Egyen csak kur va drága update termékeket,attól újra a régi formáját hozza!
2020. jan. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
egy férfi nem (csak) a külsőbe szeret bele,hanem a nő személyiségébe,kisugárzásába,létezésébe,abba amit gondol,ahogy és amit tesz,és ez nem változik ^+20 kg-tól. ez csak sekélyes,felszínes reklám szöveg. talán valahol jót akar,bár ahogy előadta nem a legszerencsésebb,de nem ettől válnak el az emberek amiről fittnes norbi fröcsögött
2020. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
20-30 után már nem biztos, vagy sokkal kevésbé. De azért ennyi plusz nem jön fel magától. Adnia kell magára annyira egy nőnek, hogy ne eressze el magát teljesen egy házasságon belül sem.
2020. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha 35-40 kilóról tenné ugyanezt, akkor majd' kiugranék a bőrömtől örömömben, hogy kigyógyult az anorexiából.
2020. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

Az biztos, hogy nem lesz tőle szebb. Aki szerint meg a külső nem játszik szerepet a szexben, az hazudjon csak magának.


Én szerelmes vagyok a páromba kívül belül, de ha hirtelen dupla annyi kilós lenne, biztosan nem kérnek tőle fél/meztelen képeket :)


Korrekt módon én ezt elmondtam neki amikor osszejottunk, hogy nekem fontos, hogy egy nő ne engedje el magát mellettem. Különben azt fogom érezni H az idegen pasiknak jobban akart tetszeni anno szingliként mint most nekem.


Nem H nem lenne vonzó, de önzőnek is tartanám az ilyen nőt.

2020. jan. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

pl 50-ről 80-ra? izgatóbb lenne, de attól is függ hogyan oszlik el, hogyan áll hozzá.....


de azért 80-ről 110-re már sok lenne

2020. jan. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Én a sovány mellnélküli nőket nem szeretem.
2020. jan. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy vicces, hogy sok ezer like-al egy srác is megosztott valami ömlengést a nők védelmében, persze 50 kilós bomba nője van a gyereknek.. miért nem egy 80 kilóssal jött össze? Mert egy képmutató gyökér :)
2020. jan. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha a nőm hízna ennyit, simán elhajtanám. Ha a feleségem lenne az illető a gyerekemmel a hasában, akkor a tenyeremen hordanám és lábat csókolnék neki!
2020. jan. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!