Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőtársaimhoz szól a kérdés!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaimhoz szól a kérdés! Ez a fajta fájdalmas szex mitől lehet?

Figyelt kérdés

Csak egyszer fordult elő. Állandó partnerem van.

De ez nem olyan volt,hogy vadultunk vagy ilyesmi és felsértett,hanem olyan volt mintha belül fájna,egészen fent.


Úgy tudnám leírni,hogy mintha bökdöste volna a méhemet. (Ez csak hasonlat)

És egy nagyobb lökésnél különösen fájt.

Abba is hagytuk egyből. Semmi új dolog nem volt,mármint máskor is voltunk már ilyen pózba.


Másnap egésznap éreztem,hogy fáj az alhasam. Kicsit,mint a menzesznél.


Felfázásra vagy gyulladásra tippeltem. Dokinál nemrég voltam,minden rendbe volt. Mitől lehet ilyen?


Olyanok válaszát várnám akik éltek át hasonlót.


Köszönöm



2020. jan. 24. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy hüvely 10-15 centi hosszú

simán lehet, hogy mivel teljes hosszal merült el benned, a pénisz vége megbökte a méhszájat, ami fájdalmas tud.lenni.

2020. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A méhszáj hol feljebb van, hol lejjebb húzódik, a ciklus irányítja. Elképzelhető hogy pont olyan szakaszában voltál a ciklusodnak hogy nagyon lent volt és megbökdöste.
2020. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Megbökte a méhszájad.

Nekem is volt már ilyen. Szerencsére méhszájseb nem lett belőle.

2020. jan. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. jan. 25. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!