Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Külsőleg vonzódhat hozzám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőleg vonzódhat hozzám ezek alapjan? L

Figyelt kérdés
Egy tanár nálunk amikor találkozik a tekintetünk le néz a testemre. Volt már hogy csak úgy nézett "olyan" arccal. Aztán egyszer elkapta a fejét órán amikor visszanéztem rá, de ez nem annyira jellemzo.. Fenekemet egyszer lattam hogy nezte. Kb ennyire emlékszem a szitukból. Jelenthet ez valamit ?
2020. jan. 25. 19:47
1 2
 1/13 anonymousreview60 ***** válasza:
78%
Igen, vonzódik, de elnyomja, hálisten.
2020. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Pontosabban hogyan es mit szokott nezni ? Irj privit es megbeszeljuk ott. Van tapasztalatom
2020. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy egyszer megragad a tekintete a fenekeden, még nem jelent vonzódást. Nekem is van, hogy villamoson, metrón valakin kicsit megragad a tekintetem, de közel sem azért mert vonzódom hozzá testileg.
2020. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Ezt hányszor fogod még kiírni mond?

Attól h megnzett tged, mg fontosabb neki a karrierje, mint h megd*gjon téged!

2020. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolai tanárként mondom, a szépséget el kell ismerni, de ettől még nem jelenti, hogy szexuálisan megkívánja az ember a diákot.

Olyan is van, amikor nem csupán a külsőn akad meg a tekintet, hanem a belső értékek is szimpatikusak, netalán még egy hullámhosszon is vagyunk. Tagadhatatlan, hogy ilyen helyzetben nehéz szívvel dönt az ember az ész érv irányába. Én férfiból vagyok, ő nőből, ha nem a diákom lenne, ha nem ott, nem akkor hozott volna minket össze a sor, kitudja, mi lehetett volna belőle.

Ilyen érzést én eddig egyszer éreztem. Évekkel később összetalálkoztunk, beszélgettük minderről, és megállapítottuk, jobb volt így, hogy nem léptük át azt a bizonyos határt. Fájó a szívnek, de az élet ezt a lapot osztotta. Bekerült a sikertelen ismerkedések, a plátói kapcsolatok közé.

48F

2020. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 orton ***** válasza:
68%
Azt jelenti, hogy...ez egy férfi tanár?
2020. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Minden férfi megnézi a csinos lányokat és akkor mi van? Ettől a bankettig még nem lesz köztetek semmi - lehet ott sem, mert pl. nem független és nem akar félrelépni.

Nézni szabad, egyébként is hűséget, nem vakságot. Tucatnyi csinos nőt nézek meg az utcán, mégsem kérem el egyik telefonszámát sem.

2020. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

Ez azt jelenti, hogy PRIMITÍV férfi tanár.

Gondolom valami webprogramozást tanít; vagy valami ilyesmit. Órán előadásokat tartat a diákokkal, ő közben ül a seggén. Ha osztályozni kell, a dolgozatkérdéseket lelopja netről előző kérdésekkel, vagy rávágja papírra h. "Fejtsd ki X-et, vagy Y-t"

Aztán amelyik padra esik, 2-est kap. A többi bukó.

2020. febr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
*előző este
2020. febr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha szakközépről beszélünk és te 18 vagy bla bla bla... figyi ez csupán kémia. Ugye senki nemgondolja főleg ha fiatal és nincs senkije a tanárnak hogy nemáll fel neki egy két dögös akár huszonévesnek kinéző jányra? Ne legyünk már álszentek!
2020. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!