Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legmeredekebb szex sztorik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legmeredekebb szex sztorik?

Figyelt kérdés
Mindenfele durva vagy nem hétköznapi dolog érdekel. Ki vele, kinek mi volt?

2020. jan. 25. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ujjaztam a popsijat es kozben kivertem.Vagy 2 meterre is ellottem a spermat!
2020. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer egy tónál szexeltem 2 pasival.Senki nem járt arra amikor elkezdtük,amikor már csináltuk egyszercsak arra sétált egy kollégám 2 kisgyerekével.Amikor megláttam rögtön abbahagytuk és elbújtam a 2 pasi mögé.Azóta sem tudom észre vette e,hogy én vagyok.
2020. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Roman00SA ***** válasza:
55%
Iskolapadba kiverte a padtarsnom ora alatt
2020. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Annyira fojtogatott a lány hogy a vége lelegeztetett hogy 2 bejujassal mert elájultam, nagyon szexi volt
2020. jan. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es: Akkor te voltál ott Orsi az Omszki tónál! Nem hagyott nyugodni a gondolat.


Üdv: Laci, a kollégád.

2020. jan. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Szereltem egy betegemmel, iskolában barátnőmet megujjaztam a tanóra közepén, szexeltem sokszor kórházban, illetve egyszer megdugtam egy 13 éves csajt (nem én voltam neki az 1.) kiderült h az apja rendor :D :D
2020. jan. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Szexeltem egy betegemmel*
2020. jan. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
# 6 Nem vagy semmi !
2020. jan. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

- Szex egy tóparti mólón éjszaka, tök közel hétvégi házak mindenhol. A csaj akarta, nem volt gond.

- Egy vidéki diszkó után a kukoricásban megd.gtam egy szőke helyi lányt, már pont végeztünk, amikor ránkb.szta a fényszórót egy rendőrautó, nem tudom, hogy a rendőrök mióta néztek minket..

- Egy szilveszteri diszkós buliban két csaj a két oldalamon, mindkettőnek benyúltam a nadrágjába, egyik sem tudott róla, hogy a másikat is ujjazom :) Mondjuk ezt nem fejeztük be..

- Szintén buliban megdöngettem a lányt a WC-ben. Megyünk ki, ott áll az ajtó előtt egy másik vendég lány, nagyon szende, óriásira nyílt szemmel, mindent halott.

- Termálvizes strandon ölemben rámülve a csaj-nem tudom hányszor volt..

- Egy házibuliban az egyik pár nagyon összeveszett, a srác bunkó volt vele nagyon. A kislány elsírta magát és kiment, bezárkózott a fürdőszobába kisírni magát. Esküszöm, csak azért mentem utána hogy megvigasztaljam, de seperc alatt leszopott.

- Moziban, a nézőtéren kiverte nekem az akkori barátnőm, emlékszem a Star Wars első, digitálisan felújított változata volt..

- Felhív egy haverom, hogy segíteni kellene.. Kiderült, hogy rendszeres külsős vendég egy párnál (akik amúgy nem legális párok) és a csaj több pasit akar. Amikor beléptem a találka helyszínére, szexi fehérneműben egy huncutul mosolygó, gyönyörű, csinos nő állt ott. Nem hittem el, hogy van ilyen, de életem élménye volt.

2020. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Buli utan egy baratnal after volt, es paran alap ott maradtunk aludni, hogy masnap(azaz aznap) egyutt roltjuk a napot, este meg mindenki megy a dolgara. Az agy 140x200 volt, 3an fekudtunk rajta szeltebe. En voltam kozepen (lany) es a bal oldalamon volt a srac, akivel alapbol baratsag extrakkal dologban vagyunk. Vegul egy jot szexeltunk, egy oras elojatekkal, a foldon aludt meg 5 haver. Elmeletileg senki nem tudja, pedig eletem egyik legjobb aktusa volt haha
2020. okt. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!