Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A Spontán szexről mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Lányok! A Spontán szexről mit gondoltok? Izgat? Szeretitek?

Figyelt kérdés

Arr a volnék kíváncsi, hogy vissza utasítóak vagytok, vagy bevállalósak inkább? ... Ha mondjuk a pasitok egyik pillanatról a másikra félre áll egy autópálya pihenőben, és előveszi a farkát, leszopjátok vagy nem ?

- Vagy ha otthon egyszer csak megragad benneteket, a kanapéra dob minden szó nélkül, lerángatja a nacit, és elkezdi nyalni a puncit ... engeditek vagy mondjátok, hogy hagyja abba ?


Illetve kinek van egy kis ,csinálj úgy mint ha meg akarnál erőszakolni' fétise? :)


Életkorral együtt kérem a válaszokat! Köszönöm! <3



2020. jan. 26. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Én a spontán szex híve vagyok.

Az mitől jó, ha előre megbeszéljük mint a vacsorát?


Bár vannak alkalmak, amikor igen, elutasítom.


23l

2020. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
75%

Az én életem teljesen be van táblázva, úgyhogy már sokszor akkor szexelünk, amikor van rá alkalom.


A kocsis példa az én ízlésemnek alpári. Nincs bajom a kocsival mint helyszínnel... de azért nálam ott is van egy szint.

(és csináltam már vonaton utazva és erdőben is tehát tényleg nem a helyszínt kifogásolom).

2020. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Férfiként írom, hogy a spontán szex a legjobb. Ilyenkor tényleg ösztönből jön minden, sallangmentesen.

21

2020. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó is az,nem kell tervezgetni
2020. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem.
2020. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
En is szeretem a spontan szexet nem utasitanam vissza az első szitut es a masodikkal sincs semmi bajom. Nincs ilyen erőszakolós fétisem elítelem az ilyet ha valaki ilyet akarna velem csinalni mivel kiskoromban molesztaltak sajnos de massal azt csinalnak akarnak 😊. 26/L
2020. jan. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit szó kimaradt.. bocsi!!!
2020. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretem a megtervezett szexet, az a jó ha spontán.
2020. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A spontán szex mindig nagyon jóóóóóóóó :) sokkal jobb mint a megtervezett, "menetrendszerű". Persze ne akkor legyen kanos a pasi amikor nem lehet. S ami a legfontosabb nem bárkivel, hanem a párjával. Úgyhogy hajrá srácok, fejezzétek ki bármikor és mindig hogy kívánjátok a párotok :)
2020. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Imádnám ha ilyen lenne a férjem, hogy egyszer csak letépi a ruhám és nekem esik (persze normál időben ne akkor amikor pl 5 perc múlva mennem kell valahova) De sajnos kicsit sem ilyen... Előre le van beszélve hogy mikor és van amikor még akkor sem jön össze... De nő létemre nem gondolnám hogy nekem kéne rámásznom...
2020. jan. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!