Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ti hogy álltok a meztelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogy álltok a meztelenkedéssel családon eblül, fiú gyerek, testvér stb? Mindig úgy erzitek, hogy semleges és közömbös a látvány mert hozzátartozó?

Figyelt kérdés
kioktatást melőzzük.Nők hozzáállása és gondolata érdekelne

2020. jan. 26. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
En nem csinalok nagy gondot belole, ha epp meglat valaki. De azert nem teszem kozszemlere sem. Lattam mar apamat es batyamat is meztelenul. Nalunk sosem volt tabu a meztelen test a maga termeszetessegevel. 26
2020. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk ez ebben a kérdésben nincs probléma. Volt, hogy a bátyám vagy apám ádám kosztümben mászkált. Volt, hogy én is.

De a közösös programoknál pl ebéd, film nézés közben azért minimum egy fehérnemű mindenkin volt.

Most, hogy csak a párommal élek már ez alap.

Nyáron nagy melegben 4. Emeleti panelben kb volt 45 fok. Ilyenkor egy ruha darbat se tudok elviselni magamon. Mikor megban akkor is csak a bugyit.


23l

2020. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk teljesen természetes dolog volt, nem csináltunk problemat belole.
2020. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
nálunk sem csináltunk nagy ügyet abból ha láttuk egymást meztelenül nekem van 2 bátyám és 1 hugom és senkit nem zavart a dolog, de az ilyen hallgatólagos elvárás volt hogy legalább fehérnemű legyen mindenki pl vacsinál vagy közös filmezésnél
2020. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem is arról,szól,hogy bárki problémát csinalna e belőle,de a pasik nyilván mashogy kezelik egy nő meztelenségét.főleg ha egy csinos nőről van szó.
2020. jan. 26. 13:11
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Sose nézett rám úgy családtagom ahogy nem kelett volna. Pedig 18 évesen is előfordult a meztelenkedés.

Párommal meg annál jobb, ha rám néz és látom, hogy megkíván.

2020. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

sosem volt ebből probléma nálunk :)

28N

2020. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Családon belül még bikiniben is hülyén érzem magam, én sem vagyok kíváncsi apám farkára... Külön élünk rég, de fehérneműben se mutatkozunk egymás előtt. Mellette swingerezem, edzőteremben sem szégyenlősködöm, meztelenül napozom a kertben. A család előtt nem mutogatom magam.
2020. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
egy nő sincs aki megérezte,hogy a puncija izgatoan hat látványként akár akarja akár nem?:)
2020. jan. 26. 16:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem tabu a meztelenség,nem zavar senkit sem ha látjuk egymást meztelen,nyáron többnyire ha tehetem meztelen vagyok! 36N
2020. jan. 27. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!