Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok szoktatok olyat csinaln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok szoktatok olyat csinalni h amig a parotok alszik ti leszopjatok alvas kozben es igy ebresztitek? Forditva fiuk ugyanez ha a lany alszik nyalassal esetleg be is teszitek meg alszik?

Figyelt kérdés
volt mar ilyen elmeny akar mint aki csinalta vagy akar aki kapta..?milyen volt mit szolt ha felebredt ra a partner?

2020. jan. 26. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam a páromnak igen.

Imádta.


23l

2020. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Roman00SA ***** válasza:
Ma reggel is nyalassal ebresztettem
2020. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában mivel ő kel fel hamarabb, ezért gyakran kelek ujjazásra. Ha én kelek fel hamarabb, ami ritkán van, szívesen viszonzom én is.

Én szeretek így kelni, és Ő is, és persze ha már egyikőnk elkezdte, folyatjuk a dolgot.

2020. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csináltam még ilyet, szerintem barátomnak nem tetszene

20l

2020. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

A barátnőm már többször keltett orális kényeztetéssel. Hallottam már olyat, hogy valaki ezt nem igazán szereti, mert reggel pisilnie kell mindig, meg hasonlók. De szerintem ez hülyeség, és maximum egy-két pasi mondja ezt. Nekem határozottan kellemes érzés arra ébredni, hogy áll a dákó, és már javában szopják. :)


A fordított helyzet ritkább, de ennek inkább az az oka, hogy reggelente én vagyok a lustább, meg ha nem kell időre kelni, azaz hétvégén mondjuk, akkor tuti, hogy én alszom tovább. Ettől függetlenül azért fordult már elő néhányszor, hogy odanyúltam, és izgattam neki óvatosan, miközben aludt. Illetve egyszer vagy kétszer sikerült be is tenni így. ;)

2020. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt ilyenben részem, de ha lesz barátnőm, biztos kipróbáljuk! ;)
2020. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk volt már mindkettő, oda-vissza! Mindketten szeretjük-élvezzük így ébreszteni a másikat!
2020. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt mar, aztan beleultem
2020. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csináltuk oárszor szerintem izgi és kellemes erre ébredni! :)

21/l

2020. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lacc80 ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Már az átnyúlásnál felébredek. De a folytatás mindig jó.
2020. jan. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!