Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha nekem jobban tetszik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nekem jobban tetszik a szőrös punci? 😋

Figyelt kérdés

Mindenki a szőrtelenért van odáig de szerintem a szőrös izgatóbb. Jó persze ha az lány akit megszeretek és csupasz neki akkor nem fogom őt visszautasítani emiatt.

23f


2020. jan. 26. 23:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk nem baj!

Mondjuk én aki imádok puncit nyalni, nekem ez miatt zavaró a szőr, meg szerintem szebb a csupasz, a picit borostás, és a fazonos.

De ugye nem vagyunk egyformák.


33/F

2020. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem baj, hogy neked az tetszik jobban.
2020. jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Meg tudom érteni, nekem is úgy tetszenek jobban.
2020. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem baj.
2020. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Na tesó te legalább normálisan állsz hozzá - nevezetesen, hogy úgy tetszik a lány ahogy van akár szőrös akár csupi.

Amúgy nem vagy egyedül sok férfi van aki a fazont / természetest szereti. Kinek a pap, kinek a papné :)

2020. jan. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj. Bejön, ha természetes ott. Meg úgy sem így választas lányt. Csak gondolom ad egy pluszt. (Amúgy hidd el, mások is így vannak ezzel.)
2020. jan. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem baj. Nekem szőrös és eddig egyik barátom sem tette szóvá, sőt! (nem kérek privátot)
2020. jan. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#7-es, fölösleges kiírnod, úgyis kapni fogsz. Ez nem kívánságműsor 😀😀
2020. jan. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy olyan bnőm, akinek iszonyú szőrös volt, hatalmas kiterjedésű, egészen a combja közepéig, hasán is vastag csík, neten sem láttam még szőrösebbet.

De mivel szerelmes voltam belé és jó volt vele, így nem érdekelt a sok szőr. Nem is mondtam neki h szedje le, csak nyáron szedte a bikinivonalig.

2020. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a fele férfiaknak ez tetszik, a többinek meg a kopasz .
2020. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!