Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány miért csinál ilyet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány miért csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal eleinte úgy érztem hogy kölcsönös volt a tetszés. De aztán furán viselkedett velem így én is az lettem velem. Ez neki annyira nem tetszett elkezdte szidni a fiúkat, hogy milyenek. Erre utólag kiderült hogy összejött egy fiúval úgy hogy közben velem ismerkedett. Tehát én szidhattam volna őt erre ő így átfordította a dolgokat mintha én lettem volna a rossz... Undorító!!!


Hogy lehet ilyen egy lány?


2020. jan. 28. 09:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy?? Sz.rd le.
2020. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
A nőkben nem szabad logikát keresni mert nincs. Gyakorlatilag állatok. Elvileg ők érzelmileg intelligensebbek de igazából ez egy rohadt nagy kamu. Mivel nekik semmi szükségük onfejlesztésre, mert a fiúk így is úgy is jönnek rájuk mint a legyek a sz.rra, megmaradnak egy gyerekes, éretlen, infantilis állapotban. És gyakorlatilag az egekbe turbozott egojuk miatt eltorzul a személyiségük és az egész világnézetük is. Nem szabad velük párkapcsolatba összeallni, mert csak arra mennek hogy elteritsenek a céljaid felől. Csak szexre jók. De a legtöbb meg arra se.
2020. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Van közöttük selejtes bőven...Ez is egy volt a sok közül!!
2020. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

#2 Szeretem az ilyen megmondókat. Egy minden téren sikertelen lúzernek tudlak csak elképzelni, aki haragszik az egész világra, mert úgy kényelmesebb mint megváltozni. Nővel kapcsolatod még nem volt, de ezért a nők a hibásak. Az összes.

Ez annyira szánalmas, hogy már tetszik! Nélküled nem lenne ilyen kerek a világ.

2020. jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Hát talán ráunt a töketlenkedésre, hogy nem hívod el randizni. Tudod van az a mondás, hogy addig üsd a vasat, amíg meleg. A másik srác valószínűleg nem sokat tökölt, hanem elhívta rögtön egy személyes találkozóra. Vond le a konzekvenciát és tanulj belőle, hogy legközelebb nem kell hetekig írogatni az adott csajnak, hanem 1-2 üzenetváltás után el kell hívni randizni.
2020. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Velem is történt már hogy ismerkedés alatt összejött egy másik pasival. Na és? Kit érdekel, van 1000 másik nő. Nem kell annyira túlhypeolni őket...
2020. jan. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Erre utólag kiderült hogy összejött egy fiúval úgy hogy közben velem ismerkedett."

Itt van a kutya elásva. Nem sikerült feldolgozni, hogy hoppon maradtál. Az ismerkedés nem azt jelenti, hogy kapcsolatban vagytok, ismerkedéskor még semmivel nem tartozol a másik felé. Ha egyáltalán volt ismerkedés (mert a kiéhezett lúzerek a sima visszaköszönést is képesek érdeklődésként értelmezni).

2020. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
MIért érdekel, ha már mással van? Legyen a másik srác nyűgje.
2020. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Igazatok van, de azért vegyük észre, hogy a csaj is mekkora „játékos”. Ő tartott két vasat a tűzben, az egyik sráccal összejött – szíve joga, senkinek nem adott vócsert előre –, de kurázsi nem volt benne, hogy megmondja, ezt csupán a viselkedése megváltoztatásával „kommunikálta”. Mire válaszként a kérdező is felvette azt a tempót, amire viszont a csaj elkezdte b_sztatni. A lány a saját sz_rát rá- vagy visszakente a szerencsétlenre, hogy a lelkiismeretét valahogy elcsitítsa. (Áldozathibáztatás version 3.0, vagy mi a rosseb). Nem így volt?
2020. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 xKakashix ***** válasza:
hát én csak annyit mondok, hogy örülj, hogy megszabadultál tőle :D találsz jobbat
2020. jan. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!