Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nehéz egy férfinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz egy férfinak sub lányt találnia?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Mert kevés nő szereti ha beszrsz a szájába.
2020. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem nehéz:D
2020. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikor elmondtam egy lánynak, hogy nincs semmiféle perverzióm, kiröhögött, és rögvest távozott a randiról.
2020. jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem nehéz, viszonylag sokan vagyunk sub-ok

:)

2020. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem nehéz
2020. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En csak a savas verziot szeretem.
2020. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg nem könnyű... Nekem eddig kétszer sikerült.

48Ffi

2020. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, de nem is lehetetlen. Ha "normál" szexre találsz partnert és értesz a nők nyelvén, akkor találni fogsz a BDSM világában is.
2020. jan. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Nehéz? sztem egyáltalán nem nehéz. Ink egy igazi domináns férfit nehéz találni.
2020. jan. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem nehéz. Én még akkor is találtam szub nőket, amikor nem is kifejezetten eszerint kerestem. A legtöbb nő eredendően szubmisszív, de csak a (számukra vonzó módon) domináns férfiak előtt mutatják meg ezt az oldalukat.


Ha Petike regisztrál az smpixie.com -ra, és beikszeli, hogy ő domináns, meg hogy szub nőt keres, lesz ugyan sok találat, de labdába se fog rúgni, mert már a szövegéről világít, hogy köze nincs a domináns szerephez, csak meg szeretne már végre dugni valakit. Akkor se lesz köze, ha trágárul beszél, és eljátssza, milyen kemény gyerek, és ha szaftosan elmeséli a nőknek, mit tenne velük, ha. A dominanciát a nők megérzik, ahogy a hiányát is.


Nem "találni kell egy szub lányt" konyhakészen, hanem faragni. Ha a nőben lappang ez a hajlam, azt fel lehet ébreszteni, formálni, erősíteni, és ez a folyamat mindkét fél számára izgalmas és szórakoztató játék lehet, akár hosszú távon.

2020. jan. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!