Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Hogyan szeretitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogyan szeretitek az orált kapni? Kinek mi a kedvenc póza, mennyire legyen mélyen a farkatok, izgassa -e közben a golyóitokat stb ilyenekre gondolok Én szeretek orált adni és kapni is. 22/l :D

Figyelt kérdés

2020. jan. 29. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Irj es kifejtem 😅
2020. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyálasan, kupakot minimum, de időnként többet benyelve, közben golyó és gát masszázs... és extra a lenyelés :-)
2020. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, fekve a legkényelmesebb, viszont akkor nem áll olyank eményen. Ha felülök, akkor jobb érzés is, meg akkor kőkemény a farkam...


Meg közben akkor ujjazhatom is a fenekét, símogathatom a haját, mert közelebb van hozzám...

Hát, mikor van egy megbízhatóbb lány, akkor igen, a heréimet is kezelésbe veszi, sőt a legjobbak még kis is mernek nyalni, ami valami fenomenális :D


23/Ffi

2020. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én úgy szeretem, ha a nő kívánja a kolbászom!

Mert ha így van, és szeret szopni, akkor a legjobb.

Sok-sok nyelv téma, jó érzés, ha minnél mélyebben van a csaj szájában, ameddig bírja persze.

Játszon vele, ne csak föl-le szopja.

Imádom ha pl nedvesedik 1 csaj a szopástól.

Ahogy nekem is áll, ha habzsolom a puncit... 🤭🤭😉


33/F

2020. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bárhogy, fekve, állva, asztalon ülve. Attól függ mi a célod ha gyorsan akarod hogy elmenjek akkor picit összébb zárod az ajkaid de ha meg akarsz őríteni akkor néha gyengébbre veszed, szeretem ha majdnem az egész bent van.
2020. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szűk szájjal, bő nyállal, fogazás mentesen. Játsszon a herekkel is, kapja be, szívogassa, markolássza finoman. Először csak húzza végig a nyelvével alul a farkam, majd kezdjen körkörösen a makkon játszani, csókolgassa, nyalogassa, aztán vegye be csak a makkot mozgatva kicsit, utána pedig nyelje be, ameddig tudja és kezdje szopni. Kezet csak néha hasznàljon, sok lány erőlteti, pedig isteni, ha csak szájjal, kéz nélkül szopja. Az rasegitesnek jó, ha keményebben akarja csinálni, hogy közben veri is. Imádom, ha a nyelv hegyével nyalogatja, izgatja a fitymafékemet, ugyanott ujjbeggyel masszírozza, simogatja. Röviden ilyesmi. 32F
2020. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bárhogy
2020. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeretem gyengéden, korbe nyalva, néha a zacskót is bekapva. S mindez legjobb, ha egyszerre nyalhatlak én is.
2020. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy lássam közben a szemeit,vagy 69.

Bőnyál,deeptroath: szerintem hülyeség. Sokkal könnyebb élvezni,ha a zacsimat simogatják. Nem kell a bőrt hátra húzni,sőt erősen szívva csak a fitymám is orgazmushoz tud juttatni. Fontos a határozottság,a lelkesedés és a kitartás. Anélkül inkább büntetés mint öröm.

2020. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a csaj meg van bilincselve 😊
2020. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!