Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudom jobban használni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom jobban használni az óvszert?

Figyelt kérdés

A probléma az lenne hogy elolvastam minden apró cikket. Képet,videót néztem.

Mindenki másnak jól megy csak nekem nem. Felhuzott bőrre, levegőt kiszoritva a zsákból elkezded letekerni, nekem már ehhez is 3 kéz kell. Amikor meg fenn van elkezd a péniszem oldalt kitüremkedő ereket produkálni. Ami zavar. A másik probléma hogy ha felhuztam es minden jól megy 10 masodperc után nem értem hogyan... a bőr a gumi alatt (amit felhuztam) nem marad a makkom alatt és elkezd felfele menni ami miatt mindjárt nem is lehet élvezni a szexet sőt már hátra húzni se tudom mert akkor a gumi teljesen nyomja a makkom. Már nem az első alkalom...AZ ALPÁRI, MEG LENÉZŐ KOMMENTEK JELENTVE LESZNEK.


2020. jan. 29. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet h a méret rossz?
2020. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Küldj képet róla

L

2020. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt,en nagyobbat vettem es a problema megoldodott.
2020. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél nagyobbat vagy nem áll fel rendesen, nem elég merev... próbáld meg valami hasonlóra felhúzni gyakorold ott..
2020. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy rágörcsölsz vagy kapkodsz szex előtt és valamit nem jól csinálsz?

Próbáld meg más típussal, de ne várj az éles bevetésig, nyugodtan használd maszturbációhoz is. Több előnye van, gyakorlod hogyan kell felhúzni, a saját tempódban meg tudod nézni mi történik amikor rajtad van, és nem kensz össze semmit mikor végeztél. Vigyázz arra is mikor ki- és lehúzod.

2020. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mar sok ovszert probaltam és nem az ovszer a baj szerintem csak simán a farkam .

Mindent jól csinálok amúgy csak mondom annyi a baj hogy felhuzott bőrre mikor rahuzom a gumit és el engedem a péniszem (ami amúgy nagyon is merev szokott lenni tehát nem ez a baja)

A makkom mogott a felhuzott bőr egyszerűen elkezd felmenni a végéig, és utána már nem tudom korigalni mert ha elkezdem huzni vissza a bőrt a gumi is megindul felfelé és szoszerint már nyomja a makkom hegyét felfele... Tök para.. Es sok esetben mivel a bőr rá huzodik a makkra a makk olyankor ugyebár kisebb is lesz láthatóan nem úgy mint merev allapotban

2020. jan. 30. 06:43
 7/7 anonim ***** válasza:
De akkor úgy húzd rá hogy a fitymád nem megy a makkod mögé ilyen egyszerű :D nehéz elmagyarázni, de gyakorold és menni fog
2020. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!