Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Barátnőm aszexuális és én folyamatosan felizgulok rá ami szerintem elég kellemetlen neki mikor hozzábújok.


Mit tudnék tenni ez ellen?

Elhagyni nem szeretném mivel szerelmes vagyok belé és ezt viszont érzem tőle.


2020. jan. 30. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban ez a helyzet, és nem tudsz rajta változtatni, akkor szerintem jobb most abbahagyni, mert ezt később csak még rosszabb lesz...
2020. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret; tiszteletben tartja,hogy felizgulsz.
2020. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább hagyd el

Előbb-utóbb megcsalod

2020. jan. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki minden reggel és este, és barátkozz meg a gondolattal, hogy hátralevő életedben ennyi lesz a szexuális életed.
2020. jan. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó szex nélkül nincs jó kapcsolat! Egy kapcsolat akkor működik ha mindkét fél részére megvan a megfelelő mennyiségű ÉS minőségű szex.

Nálatok ez nincs meg, előbb-utóbb ez úgyis feszíteni fog a kielégítetlenség hiánya, el fogtok hidegülni egymástól.

2020. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!