Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek mik a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mik a legjobb módszereitek, hogy rávesztek egy lány szexchatelésre?

Figyelt kérdés
2020. jan. 30. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Izmos, helyes arc, nagy farok
2020. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szimplan beszelgetek vele, majd a szexre terelem a temat ...ha nem tereli el akkor par mondat utan benne van a jatekban :)) ha eltereli vagy passziv a temara akkor nem lesz szex chat
2020. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha valamelyik hiányzik a háromból, nincs szexchat, és évekig is eltarthat mire egy akármilyen nővel összejössz. Ez sajnos így van. Lehetsz full hülye bunkó is, az nem gond
2020. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Igen, van aki kapó rá, de van akit az életben nem lehet rávenni.
2020. jan. 30. 20:34
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem a szexchat értelmét! Én valódi szexre veszem rá őket! Az élvezetesebb!
2020. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha együtt vagy vele, akkor elég könnyű a dolog azért a legtöbb esetben. Ha nem vagytok együtt, akkor inkább csak ciki. De nem tudom miért hiszik azt a pasik, hogy ez minden nőnek akkora öröm, mikor napi 5-ször írja le a pasi ugyanazokat a mondatokat amikre kiveri magának. Nem sok nő bukik arra, hogy egész nap csak arról tudsz írni, hogy "Megint áll". Én mondjuk kimondottan gyűlölöm, főleg ha a partnerem életképtelen és azt se tudja mit írjon, vagy elvárja, hogy csak én írjak, ő meg olyanokat ír, hogy "Ring a melled, mint egy tál puding"(igen volt olyan aki ezt írta), hát nagyon izgató....kösz.

Válasz a kérdésedre: Ha dugtatok már akkor írd le neki, hogy mennyire tetszett, mennyire beindultál, stb. Aztán ha benne van a játékban, akkor folytatja az egészet. Ha meg nincs, akkor kb félóráig nem fog visszaírni.

2020. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bummer ***** válasza:
100%

A szexchat is részben olyan mint a szex. (csak nincs ott a fizikai állapot és aura, mimika).

Ha nem tudsz hatni a nőre, írhatsz kisregényt is szépen, nem fogja érdekelni.

Attól hogy "csak egy" szöveges változat, ugyanúgy fel kell keltsd egy nő érdeklődését a te személyed, gondolkodásod iránt. És a stilisztikád se lényegtelen.

2020. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Írok neki amikor dugók vele.
2020. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Irom neki hogy ha akarod én benelennék szechetbe ha akar ugyis megmongya ha nem othagyom
2020. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem'tom, szerintem arra jobb módszert kifejleszteni hogy élő szexre vegyem rá a lányokat :)
2020. jan. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!