Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz fiúval összejönnétek lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúval összejönnétek lányok?

Figyelt kérdés

Vagy szinte az összes lánynak egy olyan fiú vonzó akinek mondjuk 16 éves kora óta vannak barátnői és gyakran cserélődnek a lányok.


Én sajnos vagy nem sajnos az első eset vagyok.


2020. jan. 30. 23:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Lehetséges
2020. jan. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Az még nem zárja ki, hogy azért vagy szűz, mert még csak 15 vagy, és 16 évesen te is qrógép leszel!
2020. jan. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem
2020. jan. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
13%
Hát nem tudom... nem valószínű...
2020. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

Ez a két véglet létezik?

Vagy szűz egy fiú, vagy pedig össze-vissza dug minden lànnyal?! :)

Én nem jönnék össze szűz fiúval, mert nincs kedvem tanítgatni. Jobban szeretem ha egy férfi határozott és tudja hasznàlni azt amilye van.

A közép utat választom, ne legyen szűz és ne is legyen rengeteg kalandja.

2020. jan. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Én kipróbálnám hogy milyen érzés tanítgatni valakit.

(De egyébként van párom, csak elméletben, ha nem lenne, nekem még izgi is lenne összejönni egy szűzzel.)

2020. jan. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem az alapján döntenek a nők, hogy szűz vagy nem szűz a pasi, hanem hogy milyen emberileg. Nincs a homlokodra írva, de ha eleve - már bocsi - töketlenül közelíted meg a lányokat akkor ne várd hogy férfiasnak tartsanak.

Persze nem csak ez teszi a férfit, de azért legyen már "kiállásod". Tojjál rá hogy szűz vagy, vagy sem (úgysem látszik), igenis legyen tököd és tudd mennyit érsz!

2020. jan. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

Össze is jöttem. 23 éves volt, konkrét szexben nem volt része előttem, 4 és fél éve együtt vagyunk. Aki tanítgatásról ír, nagy eséllyel nem nő. A való világban attól, hogy valaki még nem szexelt, nem kell tenítgatni, főleg, ha mondjuk van némi intelligenciája. Egyébként is utálom a szüzesség fogalmát, semmit nem számít...


22L

2020. jan. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%

Nem jönnek össze szűz sráccal.


19/L

2020. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már szűz sráccal és ezután sem ez lenne a mérvadó, hogy összejövök-e valakivel vagy nem.
2020. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!