Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Nektek bejönnek a fiatala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek bejönnek a fiatalabb pasik?

Figyelt kérdés

Hány éves kortól jöhet szóba nektek egy pasi?

Termeszetesen azt is írd, te hány éves vagy.


2020. jan. 31. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Be,Kb -10,40 vagyok
2020. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Be,de nem a kisfiúk,gondolom te is az vagy.
2020. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem, de volt már kivétel.

21

2020. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok, 15 fölöttiek tetszenek.

Természetesen azért tisztában vagyok vele, hogy meddig lehet elmenni egy fiatalabb sráccal.

2020. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2020. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem.

35 felett

30/N

2020. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A nők többségének a vele egykorúak tetszenek, illetve előfordulhat pár évvel fiatalabb, ha az illető "fejben is ott van".

Amire te gondolsz... nos, tényleg csak tanács: mielőtt milfeket szeretnél, előbb a saját korosztályodban tanulj meg csajozni, ha az már megy, akkor lesz talán esélyed az idősebbeknél is.

2020. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem jönnek be.

Kb 29-48 ig.


20L

2020. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Lehet jól néznek ki, de én FÉRFIT akarok, nem KISFIÚT.

2020. febr. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Amire te gondolsz... nos, tényleg csak tanács: mielőtt milfeket szeretnél, előbb a saját korosztályodban tanulj meg csajozni, ha az már megy, akkor lesz talán esélyed az idősebbeknél is."


7-es! Cáfolnálak!


29-et töltöm idén, mindig is érettebb voltam a koromnál. 25 éves koromban voltam 43 éves nővel. Meg azóta több idősebbel is. Előbb megfogom őket, mint a saját korosztályomat. Igazából ez nem is kellemes dolog azért. Nem egy korombeli mondta már túl komoly vagyok, meg az udvarlásokat ők nem is preferálták annyira, ellenben az idősebb nőkkel. Tőlük érdekes módon azt kapom meg, hogy álom pasi vagyok, meg hogy biztos le sem tudom vakarni magamról a korombeli csajokat.


Sokat gondolkoztam miért lehet és rájöttem. A fiatal csajokra mindenki csorgatja a nyálukat, így tisztelet a kivételnek, egy hagyományos udvarlással ritkán lehet őket megfogni. Ellenben az idősebb nőkre már kevésbé, így ők jobban értékelnek minden normális és értelmes udvarlót. Ha egy idősebb nőnek azt mondod "gyönyörű vagy", ő már azt is tudja értékelni, míg egy fiatal szemében csak egy újabb próbálkozó vagy a sok közül.

2020. febr. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!