Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem történik semmi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem történik semmi?

Figyelt kérdés

A párommal 4 hónapja vagyunk együtt, ő pár évvel idősebb nálam (22, 29).

Az elején még úgy érezhető volt, hogy mennyire nagyon kívánjuk egymást, de valahogy sose sült ki semmi a dologból. Elterelte a témát és csakhamar túlléptünk rajta.

Jöttek az együttalvások, közös fürdések, de semmi. Még ezek sem keltették fel a figyelmét.

Végül beszélgetésre szántam el magam, hiszen számomra ez egy fontos dolog. Nem neki estem, hogy miért nem történik semmi, hanem arról érdeklődtem, hogy mit hogyan szeret, és amikor ezt megtudtam, megpróbáltam abból az irányból közelíteni felé, de semmi.

Már kezdenek negatív, paranoiás gondolataim keletkezni, hogy vajon miért nem kíván engem.

Esetleg van valami ötletetek, amivel felkelthetem az érdeklődését? Vagy mi lehet ennek az egésznek az oka? Velem lenne a baj? Türelmetlen vagyok?


2020. jan. 31. 23:40
1 2
 1/19 StevenUp ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy meleg?
2020. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap alatt nem volt semmi szex, abszolút 0?
2020. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Aszexuális, vagy meleg.
2020. jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

A vicces, hogy ez nekem is megfordult a fejemben :D de erre semmi jelet nem adott, sőt vannak meleg barátaim és egyáltalán nem beszél/viselkedik úgy, mint ők. Szóval ezt nem tartom valószínüleg.

Olyan fordult meg a fejemben, hogy talán van más, akivel ezt le tudja vezetni, bár ha nem velem van, vagy dolgozik, akkor a barátaival tölti az idejét.

De lehet, hogy csak én szaladok nagyon előre.

2020. jan. 31. 23:49
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Petting volt? Te nem probáltál kezdeményezni?
2020. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Konkrétan aktus nem volt, kisebb előjátékokig jutottunk maximum.
2020. jan. 31. 23:50
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha az első néhány találkozón nem érzed, hogy feláll a farka mikor megölel és nem nyúlkált a lábad közé sosem, az elég gyanús. Egy hetet is nehéz várni, nem hogy 4 hónapot.
2020. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Meleg
2020. jan. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
türelmed az aztán van...nem lett volna egyszerűbb megkérdezni tőle valahogy így-kandúrkám nem volna kedved egy kis közös izzadáshoz? vagy- akarsz dugni? ha nem ért az elsőből. de 4 hónap és semmi? ha ez így megy tovább pókhálós lesz a puncid...
2020. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
lehet valami szeyuális problémája van. beszéljetek.
2020. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!