Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amit kaptok másoktol meztelen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit kaptok másoktol meztelen, intim képet. Azt ti megmutatjátok másoknak is?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 11:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
9%
Minden esetben együtt röhögünk a haverokkal sörözés közben a kapott képeken. Nálunk ez ilyen dicsőség hogy egy héten ki mennyi nőt tud befűzni egy pucér képre.
2020. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%

Előfordul

26N

2020. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%

Én ha kapnék biztosan nem mutatnám meg ameddig lehet hogy lesz belőle valami. Ha már tuti hogy nem és nem tudja úgysem senki hogy ki az és nem mondok hozzá nevet lehet megmutatnám hogy ez volt az a csaj aki...

De nem mindegy milyen szituációról beszélünk. Mert én most arra gondoltam ha egy lánnyal már régóta beszélgettek és elkezdtek pikánsabb dolgokról beszélgetni majd feljön a kép küldés ötlete. Ebben az esetben ahogy fent írtam. Más esetben nem tudom mert nem szoktam vadidegenekről képet kérni, sőt amúgy sem ez a jellemző...

2020. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem
2020. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és elvárom, hogy amit én küldök se kerüljön illetékteken szemek elé.
2020. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Még nem volt olyan lány, aki ne indult volna be a szerszámomra.
2020. febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha már ilyesmi történik, ott kell a kölcsönös bizalom. /F
2020. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiszteletben tartom hogy meg bízik bennem mert nekem szánta.
2020. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még az exét sem
2020. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
10%
Egyszer a volt barátnőm a 23/5ösöm mutatta a négy barátnőjének. Kép1: előttem térdelt és a könyökét az ágyékomnak téve az alkarjával mérve össze csinált egy szelfit. Kép2: Szintén előttem térdelt és ráélvezés után az aca, szája, nyaka és a mellei tocsogott a spermámtól. Mert a szerszámmal együtt kaptam nem átlagos méretű zacsit és golyókat is. Ezt a képet én lőttem róla. A vége az lett, hogy ők is látni akarták élőben. A hosszú kanapén ül az 5csaj én meg előttük álló szerszámmal. Csillámat meggyőzték dolgokról. Szopi verseny lett, hogy ki mennyit bír bevenni a szájába. Valamint a menbyiség valóságáról is meggyőzödtek.
2020. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!