Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell lenézni egy nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell lenézni egy nőt azért ha házasságon belül több kapcsolata is van, de azzal nem árt senkinek és a férj se tudja meg mert külföldön kamionozik?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 19:38
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
100%
Talán mert erkölcsileg kifogásolható?
2020. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ó szóval a megcsalás teljesen rendben van ha a másik fél nem tudja meg... mesélj még.
2020. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem a házasságon belül, hanem azon KÍVÜL van több kapcsolatod. Kicsit más, ugye?Ja nem, nagyon.


Ezen túl a férj a pénzt hozza, te ráérsz, hát mással löveted a hátsód.


Nincs itt gond. A magyar nő, a magyar anya. Gratulálok.

2020. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
18%
Dugunk? :)
2020. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert saját magának senki nem szeretne ilyen feleséget. Egyébként ha senki nem tudja, akkor ki is néz le, a partnereid? Akkor meg ne dugj velük :)
2020. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Édesanya vagyok, szerető feleség, de a férjem sokat van úton, nekem is szükségem van összebújásra, szeretetre, meg hogy nőnek érezhessem magam és nem csak havonta egyszer 4 napot, abból kettőt átaludva. Tény hogy fáradt, hisz szünet nélkül dolgozik a családunk jólétéért, ezért nem is bántom. Amiről nem tud az nem fáj. Én egy hónaig itthon unatkozom, fiatal vagyok és csinos vannak igényeim.
2020. febr. 2. 20:06
 7/21 anonim ***** válasza:
7%

Kérdező:

Szerintem ok a dolog. Ha valóban megtudod úgy oldani, se ő nem tudja meg, se senki aki a környezetedben van. Tehát pl. a férjed 10 év múlva se tudja meg, meg most se nevetnek össze a háta mögött. Akkor miért ne tennéd, hogy valaki belelógatja a szádba a farkát?

Teljesen rendben van, meg szerintem egy puncin sincs számláló. Na meg a kamionosok között is elég a remete lélek. Hidd el ő is oda-oda próbálja néha ha adódik. Ok az legtöbbször prosti, de az mindegy.

Egyébként én pont ilyen családanyákat szeretem szeretőnek, szóval biztosan egyetértek veled.

Ha esetleg beszélgetnél, hogy hogyan lehet hatékonyan titkolni, akkor csevegjünk.

42f

2020. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Szánalmas vagy

Inkább valj el

2020. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Azt nem mondhatnám hogy senki sem tudja, hisz a férjem kettő volt kollégàjàval is lefeküdtem már, de már rég nem dolgoznak együtt, nősek tehát nem dicsekszenek senkinek erről és a kapcsolatot se tartjuk. A bejárónőm előtt is lebuktam már sajnos..., és egy szomszéd is rákérdezett már ki az a férfi nàlam (egy villanyszerelő szakember a szeretőm, olyan autóval), mert sűrűn jött..., mondtam áramot bővít.
2020. febr. 2. 20:29
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
7-es, szóval ha a te feleséged folyamatosan félrebszna ameddig te sz*rrá dolgozod magad hogy neki és a gyereknek jó legyen akkor azt is rendben találnád?
2020. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!