Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Budapesten ha kint szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten ha kint szeretnék ismerkedni pénzért lenne valaki a kerítőm szerintetek?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, de nem merem leszólítani a lányokat. Inkább fizetnék valakinek ha segítene nekem párt találni. Ha el is határozom hogy odamegyek egy lányhoz első lépés után inkább megfordulok és hazamegyek. Fiatal huszonéves srác segíthetne nekem párt találni vagy ez nagyon rossz ötlet? Miért ennyire félelmetesek a lányok? A legvisszahúzódóbbak is?
2020. febr. 3. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül nem tudsz akkor inkább sehogy
2020. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jézus...
2020. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
menjél el villámrandira...
2020. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3: Az milyen? Suta vagyok. :(
2020. febr. 3. 13:00
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Hat igen rohadt hülye vagy
2020. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Lesed az időképet meg az eumetet, aztán ha látod hogy jön a zivatar, kimászol a háztömb tetejére, és várod a villámokat.
2020. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy én hülye vagyok de az is hülye lenne aki ráér és nem menne ebbe belée... Gondolj bele. Kaps zegy százast hogy segíts nekem csajozni. Ha összejön egy csajjal legalább egy hétig még egy százas. Ez pénzgenerátor ugyanis annyira szerencsétlen, esélytelen ember vagyok hogy kizárt hogy egy lány is lásson bennem valamit. Hetente 100.000 Ft azért hogy egy hülyegyereket sétáltatsz mint egy kutyát a hülyének is megéri, én meg nem unatkozom.
2020. febr. 3. 13:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze vannak akik jópénzért odaviszik neked a csajt, úgy hívják: strici.

Láttál már úgy csatát nyerni, hogy eldobálják a fegyvereket, majd feltartott kézzel szaladnak az ellenkező irányba? Mert te pontosan ezt teszed.

Még a legprofibb Casanováknak is kihívás utcán random módon leszólított nőt felcsípni. Igaz, önsajnáltató picsogással még bulibak, fesztiválon, vagy éppen a környezetedben lévő lányokkal sem fog sikerülni.

2020. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én simán segítenék neked leszólítani őket, és pár dologra felhívni a figyelmed, hogy nem is nagyon bonyolult ez.
2020. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!