Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogyha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy nő lefekszik több pasival, akkor egy k. va, de ha egy pasi fekszik le több nővel, az dicsőség? Amit szabad egyiknek, nem szabad a másiknak?

Figyelt kérdés

2020. febr. 3. 20:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Azért bogaram, mert nektek nőknek attól értékesebb egy pasi, minél népszerűbb a többi nő körében. Mi meg azokat a nőket szeretjük, akiknek mi vagyunk az egyetlenek.
2020. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%

Azt hittem ma nem kérdezik meg.

Gondolkozz és rájössz. Ha mégse makkor várj egy kicsit ezzel a témával még. Ne siess, van sok dolog a világon, nézz körül!

2020. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%
Még nem is láttam ilyen kérdést vagy 100-szor az elmúlt 30 napban...
2020. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Alapvető esetben azért, mert a nőket ezért könnyen kaphatónak tartják, és nagyon sok férfi szerint így nincs bennük kihívás, sokaknak így nem kell. Ezt a nők is érzik, és nem szeretnek ebbe a kategóriába esni. Amúgy azzal, hogy szereti a szexet, semmi gond nincs szerintem.
2020. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Bummer ***** válasza:
0%

Mindegyiknél nem mindegy hogy a mi mennyi hogyan és hogy kinek mi a gondolkodásmódja.

Nem a szám határozza meg a személyt, hanem a személyisége és az idő.

2020. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Normális nő nem örül neki ha olyan pasival akad össze aki átment már egy fél falun.

És normális pasi sem örül ha ő valakinek mondjuk a harminckettedik és nem a harmadik vagy a negyedik.

2020. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Tehát ez egy pejoratív értelemben vett kisiklás?
2020. febr. 3. 20:16
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert a nő azzal szexel akivel akar, a férfi meg azzal aki megáll neki! Elég nagy a különbség!
2020. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
Egy jóképű férfi is azzal szexel akivel csak akar,egy ronda nő meg kb. senkivel.
2020. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%

9, mekkorát tévedsz :) Ronda nő vagyok, mégis minden nap szexelhetnék mással, ha olyan típus lennék.

Az a helyzet hogy ha punci van az ember lábai között, akkor soha nem kell tepernie.

2020. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!