Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megdugnátok egy nőt aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdugnátok egy nőt aki nagyon szép, de büdös!?

Figyelt kérdés
Légyszíves kort is írjatok.

2020. febr. 3. 20:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

Igen, rossz a szaglásom szóval nem érdekel.


31

2020. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%
persze,simán.38f
2020. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%

Persze, csak előtte elküldeném fürdeni.


30f

2020. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%

Minden további nélkül. Szeretem a karakteres nőket.

21/F

2020. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
ezek a válaszok...:)) uristen
2020. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Aha, ez olyan lehet mint a testmagasság, az emberhez tartozó tulajdonság és nem változik? Azt hittem beáll az ember a zuhany alá és tadam jó illatú lesz. Kérdező, tuti 100% hogy te is vagy büdös néha, pl sport után, fizikai, kerti munka után, hosszú utazás után, kutyaszarba lépés után... Máskor meg jó illatú. Az hogy ilyenkor megfürdik valaki az nem opció?
2020. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Noren1989 ***** válasza:
32%

1, jó a szaglásom,

2, van fürdőm, minden jóval,

3, nyilván megfürdetném, aztán meglátjuk, hogy mi sikerülne.

2020. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Tudtam eddig is, hogy a pasiknak mindegy, de hogy ennyire....

Ismertem nőt aki HAVONTA egyszer fürdött és még wc papír sem volt nála, szóval szerintem ki sem törölte soha. Mégis egy kur va volt. Elég büdös volt még ruhában is mit ne mondjak.

2020. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer feltettem itt egy kamu kérdést, mert érdekeltek a válaszok. Rettentő büdösnek írtam magam, a testem a lábam a nemi szervemre panaszkodtam.

Nem fogjátok elhinni, de annyi privátot kaptam mint még soha. 🐽😻😅

Annyi perverz hapsii van gyerekek... :)

2020. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nagyon szép, de büdös lány. Már rengeteg orvost végig jártam, sok nőgyógyászt, nemibeteg gondozót, gasztroenterológust, vérvétel, vizelet, széklet, de semmi rendeleneséget, fertőzését, semmit nem találtak. Mégis büdös vagyok. Természetesen rendszeresen tisztálkodom, gyógyszerészek által kikevert mosdatókenőcsöm van, amit dokim írt. Ráadásul feszt pszichiáterhez akarnak küldeni, de mentális problémám sincs.
2020. febr. 3. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!