Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket mi izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mi izgat konkrétan a hármasban?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban vagy ismerősökkel próbálnátok? Vagy inkább ismeretlenekkel?

Mik izgatnának és hol lenne meghúzva a határ?

A kérdés azokhoz a nőkhöz szól akiket izgat a dolog vagy már van tapasztalatuk.



2020. febr. 4. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Mivel biszex vagyok, ezért tetszik a gondolat hogy mindkét nemmel egyszerre szexelhetek. Szigorúan 2 nő 1 férfi felállás érdekelne.
2020. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
1-es: Kíváncsiságból. És ilyenkor egy biszexnek mi a fontos a férfival és mi a nővel kapcsolatban? Mik az elvárások egy kaland ideéig?
2020. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
1-es vagyok. Nincsenek elvárások meg fontos dolog. Legyen meg a vonzalom mindenki irányába. Szerintem ezek nem ilyen meghatározott dolgok. Kémia, ahogy szokták mondani.
2020. febr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

3-as: Hát akkor nem lesz nehéz dolgod férfi partnert találni mert a férfiak 80%-a tutira benne lenne vagy vágyik is a 2 nő egy férfi felállásra. Én is kipróbálnám de még egy nővel sem boldogulok. :D


Kérdező: Bocsi az offot!

2020. febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy nincsenek kvantitatív elvárások, még nem engednék az ágyába mindenkit. Se nőt, se férfit.
2020. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Párkapcsolatban egyáltalán nem
2020. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Mi az izgalmas a 3-asban? Hát maga a 3-as a szituáció, a dupla figyelem, a gátlástalansága.

A 3-as szex alapszabálya ha párkapcsolatban vagy: mindkét félnek vágynia kell rá, játékszabályok megbeszélése ÉS betartása, 3. játékos közös kiválasztása.

2020. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Van tapasztalatom, szeretem ha használnak.
2020. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is van tapasztalatom 2L 1F felállással. Párkapcsolatban vagyok és úgy kerestünk közösen még egy nőt. Igen a kémiának mindenképp működni kell. Jónak jó volt de azért nem minden téren. Azt kijelenteném hogy nem vagyok biszex, csak kíváncsi az újdonságokra. Összesen 2 alkalommal hoztunk össze ilyet. De többször nem szeretném. A párom azóta nem tud róla lekattanni. Ez nagyon zavar. Igazából én vetettem fel anno az ötletet és meg is valósult. Testileg tényleg nagyon jó volt de lelkileg nem igazán. Nem az volt a baj hogy más nő hozzá nyúl vagy éppen a másik nőt dugja, hanem hogy utána állandóan rajta volt a témán. És nem tudtam neki elmagyarázni hogy én többet nem szeretném.


26/L

2020. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi haverral szívesen kényeztetnénk egy lányt. 2ffi 1l
2020. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!