Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, más is van úgy hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, más is van úgy hogy napi szinten igényli az önkielégítést viszont régen volt már pasival (mondjuk hónapok óta) és nem is hiányzik mivel megoldja saját magának?

Figyelt kérdés
Ha igen, eláruljátok miért? Nekem az az indokom hogy idáig kb mindenki csak bénázott nem tudta mit hogyan kell.
2020. febr. 4. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap masztizok, általában reggel és este is. Pasim már 1 éve nincs, de nem is hiányzik igazán. Egyszerűen nem tetszett meg senki az utóbbi időben.
2020. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

En mikor nem volt, zokogva onkielegitettem es meg tudtam volna halni, hogy nincs kivel. De csak azert olyannal ossze allni, aki nem kell, keptelen voltam.

Most is csak ugy megy, hogy tudom, remelem, amugy lesz kivel.

2020. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Keresni kell egy szexbarátot, aki tudja mit és hogyan. Nem használod többet az ujjad, ha van rendes farok is! ;)
2020. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
A 3masnak üzenném hogy a szexbarátok miatt tartotok ott ahol... Nem kívántok mást stb
2020. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van párom de ha nem dugunk akkor szoktam masztizni...van hogy együtt csináljuk...mikor mihez van kedvem...masztihoz sűrűbben :D
2020. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismét egy fiú kérdező...

😂

2020. febr. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös. Nálunk is hasonló a helyzet, s a maszti is sűrűbb. Így a jó. 80-20%
2020. febr. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van dildóm azt szoktam használni
2020. febr. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!