Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszerhez használtok síkosítót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerhez használtok síkosítót?

Figyelt kérdés
Célszerű vagy kellő nedvesség mellett felesleges?
2020. febr. 4. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy ugye tudjátok hogy vissza lehet keresni kérdéseket. Ez olyan mint amikor egy fórumon nyitnak új topikot egy már létező témához.

Tegnap kérdezték talán pont ugyanezt...

De ciki hogy ezt tudom, egy ideje elég sokat lógok már itt. O_O

2020. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan! Az oldalon fennt kissé jobb oldalon van egy negyzet, benne "Mit keresel?" . Na oda beírod hogy mit keresel, és 1000 ilyen kérdést talàlsz!
2020. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Mi szoktunk.
2020. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam
2020. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
szoktunk
2020. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel kellően nedvesedek, és egyébként is alapból van az óvszeren síkosító.
2020. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem használtunk, de kellett volna. Utólag tudom, hogy amiatt szakadt el állandóan a gumi, mert nem nedvesedtem eléggé. Én csak gumi nélkül tudtam beindulni nő létemre. Szóval kívülre használnék, de gumi alá nem szabad, mert lecsúszhat.
2020. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kellő nedvesség mellett nyilvánvalóan nem kell - ezért kell az előjáték ugyebár...

Ha három órán át "reszelsz" egyfolytában mint a Duracell-nyuszi vagy a partnered fogamzásgátlót szed (van amelyik kicsit csökkenti a lubrikációt) akkor meg használsz, na bumm.

2020. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rendesen nedvesedem szóval nem kell semmi mellé
2020. febr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Roman00SA ***** válasza:
Nem hasznalunk ovszert
2020. febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!