Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miért van, hogy Szex után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van, hogy Szex után általában fáj a herém mögött lévő rész a két lábam között, ami egészen hátra a hátsóm kijáratáig elmegy?

Figyelt kérdés
Élesen szúró görcsös fájdalom szokott lenni. Köszi a segítséget és válaszokat!
2020. febr. 5. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megdolgoztattad a prosztatádat .
2020. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a prosztatád fáj, vagy a gátizmok, vagy simán csak túl erősen csapódtak oda a herék és az sugárzódik ki. Ha nagyon elviselhetetlen a fájdalom akkor urológia...
2020. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Urulógián voltam, mert néha a heréim is fájnak. Voltam több helyen is, magánorvosnál is. A herémben ilyen égető érzés volt a bőr alatt, néha pedig feszült és élesen fájt. Pisi vizsgálatban semmit nem találtak, volt ilyen nem tudom minek hívják is, amikor bekenték, és egy ilyen cuccot odaraktak és körbe körbe vitték a heréimen meg hasamon is, és egy képernyőn kivetíti fekete fehérben amit lát. Biztos tudjátok mi ez, nagyon általános dolog, tuti volt már mindenkinek. Szóval ez többször is megtörtént, mindig azt mondták, hogy semmit nem látnak, se rák se gyulladás se semmi baja nincs. Úgyhogy a magán urulógián már azt mondta, hogy csak sokat stresszelek biztos, feszülnek a környéken az izmok, és emiatt van az egész. Aztán említettem neki, hogy a hátsóm is szokott fájni, azt is ennek tudta be. "Majd elmúlik". Lekopogom, de az az égető érzés tényleg ritkán van már szóval lehet igaza van. De ez például ma nagyon kellemetlen volt. Mit tehetek, hogy ez elmúljon? Nyújtsak? Lehet azért lett ez mert hirtelen hagytam abba a sportot és egyik pillanatról a másikra 0 mozgás?
2020. febr. 5. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hagyj ki egy hetet vagy kettőt
2020. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint szexet?
2020. febr. 6. 01:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ignen és hokit
2020. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utóbbit nem csinálom
2020. febr. 6. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!