Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is vonzónak tartja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is vonzónak tartja a vékony női kart?

Figyelt kérdés
Ha igen ki mit szeret benne?

2020. febr. 5. 19:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
nekem vaskos,az már nem is szexi??
2020. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De, valakinek biztos az ;) Nem vagyunk egyformák
2020. febr. 5. 19:52
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
A nőt tartom egyben vonzónak :) vékony v. átlagos kar, az összkép számít. Mondjuk az nem túl szexi ha ki vagy gyúrva mint egy bodybuilder vagy szét van tésztásodva és lóg rajta az integetőháj.
2020. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Nekem bejönnek a vékony nők és a teltek is!
2020. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem tetszenek a túl vékonyak. Az a jó ha van nőies formája. Meg most komolyan mi az ami vékony kar neked? Ami úgy néz ki mint egy 10 éves kislánynak? Köszönöm nem
2020. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Inkább a szálkásan vékony női karra gondoltam, mint pl. egy 170cm 50kg- os vagy 165cm 46kg nőnek a karja :)
2020. febr. 7. 17:59
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Vannak nők, akiknek nagyon szép vékonyan a karjuk, de szerintem nem olyan gyakori, hogy a vékony kar egyúttal formás is legyen. Pl. #6, egy 165/46-os vagy 170/50-es nőnek elég, ha egy kicsit aránytalanul halmozza a teste a zsírt a kar rovására, és már borzasztóan vékony az eredmény.


#3

A "nőt egyben tartom vonzónak" (jön a meghatódott lájkvihar), de azért az integetőhájtól menekülsz. Értem.

2020. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Igen. kifejezetten kezdek rosszullenni azoktól akiknek a felkarjuk olyan mint anno a menzán a konyhásnéniknek volt, ami olyan mint a csirkecomb :D
2020. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mivel a vékony alak tetszik, így igen! Nincs magyarázat, ez jön be. Egy lány minden testrésze tud tetszeni, de kimondottan a karja iránt nincs különösebb vonzalmam. Szép, meg minden, de ha minden más nem stimmel, valahogy utána már a karja sem. Ugyan így vagyok minden testrésszel. Nem mindennek tökéletesnek kell lennie, de összességében azt tudjam rá mondani, hogy tetszik.
2020. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Inkább a vékony kar,mint egy kötözött sonkaszerű valami.
2020. jún. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!