Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha megcsináltatom a súlyos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsináltatom a súlyos szűkületem, akkor tovább fogom bírni?

Figyelt kérdés
Súlyos fitymaszűkületem van, tudom meg kell csináltatni aktus során teljesen fedi a makkomat a bőr. Ami baj hogy korán max 3 perc alatt sülök.
2020. febr. 6. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a berögződéseke ennyi változtatni fog. Az agyad kell átprogramozni, hogy az adott ingerek hatására ne induljon meg egyből a magömlés.
2020. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, gyorsabban fogsz elmenni. A most bőr által fedett rész alatt van a legérzékenyebb része a pénisznek.
2020. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem fog valtozni. Sot, inkabb gyorsabban fogsz elelvezni. De peldaul, tudsz gyakorlatokat vegezni, hogy tovabb bird. Pl: maszturbalsz es mikor elelveznel abbahagyod. Ezt megcsinalod rendszeresen akkor tovabb fogod birni. Nekem peldaul regen 5-10 perc volt egy menet, mostmar meg 25-30 :)

K-mester

2020. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem leszel kitartóan, csak a szex lesz xarabb
2020. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsabban fogsz elélvezni, mivel a legérzékenyebb részeket fedi most pont a szűk fityma. Ha eü. okból meg kell csinálni akkor viszont csináltasd meg.

A korai magömlés fejben dől el, nem a fitymádtól függ.

2020. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem nem fogod tovább bírni. Jógával, magmegtartással fogod tovább bírni, és megtanulni a hosszú szexet. Uddyana bandha, hajá
2020. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

De hülyeségeket írtok itt.

Ha rendbe lesz téve a fütykös akkor minden szempontból jobb lesz minden.

Akár jóval tovább fogod bírni.

2020. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Nekem mar az megdobbento, hogy van olyan no, aki szexel ilyen farokkal.
2020. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. Rengeteg nő, hidd el a legtöbb nő azt sem tudja mi ez, sokan inkább érdekesnek tartották...
2020. febr. 6. 14:58
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!