Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátom bevallotta, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom bevallotta, hogy kicsi a szerszáma mire számítsak?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy 10 cm. Lehet jó ennyivel? Szűz vagyok.
2020. febr. 7. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok.
2020. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%

Ha jó a technikája lehet jó!

Ilyenkor vagyok büszke magamra hogy nekem 16 cm!

2020. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Legalább most már ugyanazt kérdezted, mint a minap, szóval lehet, hogy most törölni fogják a provokatív kamukérdésedet.
2020. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Kamu vagy nem kamu, valakit még érdekelhet.
2020. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 October15 ***** válasza:
79%

Az ujjaddal volt már jó? Az ujjad hosszabb mint 10 centi? :D Majd elválik nem? Ha meg mondjuk nem élvezed annyira a szex részét / nem tudsz elmenni vagy bármi egyéb probléma adódik akkor "befejez" máshogy. :)


Gondolom nem szokása minden szembejövő csajnak ecsetelni hogy mekkora, feltételezem nem a kedvenc témája -> megbízik benned. Ami azért ha kölcsönös az határozottan nem rossz dolog a szüzesség elvesztésénél.

2020. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
October15: Állj rá a barátja 10 centis p_csére bakancsba hagy menjen el tőle!
2020. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha feltesszük hogy a kérdés nem kitaláció, akkor sem értem hogy mit vársz tőlünk. Miért nem fogod magad és próbálod ki egyszerűen?
2020. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 October15 ***** válasza:
7.: Nem rossz ötlet de a bakancsom sztem már nem jó rám, gondolom a martens félcipő is megteszi. :D
2020. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szűzen kifejezetten örültem volna egy kicsi méretnek.
2020. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozok a "9" válaszolóhoz. van amikor a kisebb méret előny, a nagy méret pedig hátrány. Volt olyan csajom 19 évesen aki velem vesztette el a szüzességét és kb 1 hónap telt el mire élvezni tudta a szexet. Nekem volt bűntudatom attól, hogy fájdalmat okozok neki, emiatt nem is kezdeményeztem a szexet, de ő ennek ellenére is akarta.

Viszont ugyanezzel a csajjal lefeküdtem 7 évvel később is akkor nagyon jó volt.

A lényeg hogy ne stresszeljetek, nem kell kapkodni, rendben lesz minden. Készíts be törölközőt és nem árt ha van síkosító is a kéznél. A védekezésről se feledkezzetek meg.

2020. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!