Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfinak teljesen szőrtelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinak teljesen szőrtelen intim terület?

Figyelt kérdés

Mit goldoltok arról, amikor férfinak teljesen szőrtelen az intim területe (zacsi, farok, meg felette)? Orálnál nyílván jobb, mert nincs zavaró, szag stb.


De egyébként mit gondoltok a dologról? Ugye ma már létezik végleges szőrtelenítés is, férfi intim területre is...



2020. febr. 8. 12:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is jöhet kép


25 L

2020. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
Én már régota csupaszon hordom se a nőm se a szexpartnerem nem szereti a szörös farkat!
2020. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%
Az enyém teljesen csupasz mindenhol. Nejem ezt szereti. Intimgyantáztatni járok. Kényelmes és praktikus, főleg nyáron. Nem izzad be.
2020. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadom, hogy sokaknak a csupasz jön be, vannak is mellette érvek. De az izzadásra hivatkozni hamis érv. Mint egykor hosszú éveken át f_szborotválkozó mondom: csupaszon sokkal jobban (be)izzad. Ez amúgy biológiailag is igazolt tény. A szőrszálaknak az is a funkciója, hogy a hajlatokban, redőkben (zacsi) szigeteljen, és ne engedjen bőrfelületeket összetapadni. Másrészt a keletkező izzadság a szőrökön vezetődik, párolog el.
2020. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%

A rövidre vágott a legjobb.

A csupaszra borotvàlt intim rész nevetsegesen néz ki szerintem.

Ott csupasz, körülötte a comb meg minden szőrős.

2020. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem tetszik, olyan mint egy kisgyereke.


Masreszt eleg hulyen nez ki, hogy csupasz a farok kornyeke es a combja, laba, hasa meg szoros...


Rovidre vagott, kicsit igazitott szorosseg az igazi.

2020. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Míg nem akarja, hogy én is szőrtelenítsem magam, addig nekem mindegy, hogy a másiknak milyen. Mindenki hordja úgy az intim szőrét ahogy akarja. :)


18L

2020. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Pasi fuggo

Ha alapban szortelen a pasi vagy nagyon szoke keves szorrel akkor nem zavaro ha csupasz

De ha a pasi eros felete szorrel van megaldva hastajekon csombon testen akkor nevetseges h pont ott csupasz olyan groteksz latvany inkabb trimmelt vagy igazitva legyen.


Szoval ne legyen olyan furan mas mint a testen a termeszetes szorzet

2020. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
volt bnőm úgy szerette, hogy teljesen szőrös, akkor nem is vágtam, csak a szerszámon, hogy rajta ne legyen, meg a zacsit persze...
2020. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem csak csupaszitva tetszik, de eleve ferfias, izmos, amde szortelen pasik jonnek be.
2020. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!