Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem nyaltátok ki a csajt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyaltátok ki a csajt?

Figyelt kérdés
Volt hogy nem akartátok kinyalni a nőt? Ha igen, mi volt az oka?

2020. febr. 8. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Mert az előttem lévő pasi cuccával volt tele a puncija, ami folyt ki belőle.
2020. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
És az miért akadály első?
2020. febr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

Sokszor volt ilyen. Undoritó volt, büdös, csúnya, rossz állagú... csajozzál és megtudod milyen undorító is tud lenni a szebbik nem!

Persze, meg lehet mosni, de nem mindenkin segít. Volt amit én magam mostam meg mert a csaj nem volt hajlandó... utána sem volt jó.

Most finomat nyalok, csodaszép is, hamar és nagyot élvez és többször is. Minden happy. De jobb ha tudod, hogy a nők nagyrészt gusztustalanok.

2020. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Büdös volt neki. A nők nem adnak a higiéniára ott lent. Bezzeg sminkre, rúzsra elköltenek tízezreket.
2020. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Büdös volt, pedig előtte fürödt.
2020. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha ápolatlan (pl mosdatlan).
2020. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Van amelyik nem tehet róla hogy erősebb szagú és jobban folyik. akkor is ha 2 perce jött a fürdőből.



De ilyenek tényleg vannak,büdösek, folyósak.

Nagyon ritka az amelyik tiszta, finom édes babapuncit hord maga alatt :)

2020. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Nejemnek csupasz, és ápolt, mert én azt szeretem. Erre kényesen oda is figyel. Nyalom falom, mert imádom! 10ből 6-7 alkalommal pl hozzám se nyúlhat, mig nem nyaltam ki, és nem élvezett el. Volt már hogy pisilés után nyaltam. Lehet, hogy pervernek tartotok, de nekem ez az egyik fétisem.
2020. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Nem volt mèg ilyen mindenkit kinyaltam harmincöt szexuàlis helyzetem volt eddig tudom mert számoltam mindég ebből három volt tiszta a többi büdös és csúnya . Volt amelyiknek folyása volt de kinyaltam.

Sándor 55 éves férfi villanyszerelő

2020. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

2. Te homár vagy hogy a spermát szereted nyalni?

8. Az hogy ápolt a szőrnek semmi köze hozzá.

Mert akkor csak az a férfi ápolt aki kopaszra borotválja a fejét?

2020. febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!